Švédsko: Údajně psychicky nemocný Afghánec brutálně znásilnil 14letou dívku, byl propuštěn a znova znásilňoval

Švédsko: Údajně psychicky nemocný Afghánec brutálně znásilnil 14letou dívku, byl propuštěn a znova znásilňoval

Afghánci patří k nejčastějším pachatelům znásilnění v Evropě. Všichni, kdo podporují jejich přijímání, pak budou mít na svědomí všechna další znásilnění a vraždy, k nimž v Evropě dojde. Mentalita Afghánců, kteří považují Evropany za podřadné, je zcela neslučitelná s evropskou mentalitou. Navíc, chování mnoha Evropanů je takové, že Afghánce svojí vstřícností jen ubezpečují, že jsou skutečně jen „podřadnými bezvěrci.“

Tento případ velmi úzce souvisí s jiným nedávným případem. Pachatel, který byl již jednou zadržen za brutální znásilnění 14leté dívky, se vzápětí přidal ke svým kumpánům při hromadném znásilnění mladé postižené ženy. Jak je možné, že mohl chlípný Afghánec krátce po znásilnění nezletilé dívky na svobodě opět znásilňovat?

Jeden z Afghánců, kteří znásilnili postiženou ženu v Upplands Väsby, byl již dříve odsouzen za brutální znásilnění. Ale byl propuštěn z vazební věznice, kde čekal na deportaci a mohl pokračovat ve znásilňování.

O znásilnění postižené ženy, ke kterému došlo v dubnu a květnu tohoto roku, jste si už mohli přečíst zde. Všichni tři Afghánci, kteří se zúčastnili sadistického zneužívání, byli minulý týden odsouzeni k dlouhým trestům odnětí svobody a deportaci.

Ale jeden ze tří Afghánců, 18letý Shokrallah Shahzad, který by neměl být vůbec ve Švédsku, se ve skutečnosti mohl volně pohybovat venku. Za předchozí znásilnění byl odsouzen již v roce 2020. Tehdy napadl 14letou dívku, kterou během znásilnění kousl do obličeje. Dívka po velmi brutálním útoku krvácela z genitálií.

Rozsudek nařídil Shokralaha deportovat po odpykání jeho 140hodinové služby pro mladistvé (něco ve stylu našeho pasťáku). Po službě pro mladistvé byl Shokrallah převezen do takzvaného detenčního střediska, což je  uzamčené ubytování, které se běžně nesmí opustit. Tam seděl a čekal na příkaz k deportaci.

Ale v lednu tohoto roku byl Shokrallah propuštěn. Důvodem bylo podle samotného Shokrallaha to, že byl duševně nemocný a nechtěl být testován na koronavirus. Shokrallah v rozhovorech se sociálními službami říká, že se cítil velmi špatně a byl smutný. Měl těžké časy a snažil se udržet si náladu (k tomu poznamenávám, že to je „takíja jak vyšitá“). Afghánec byl proto ihned propuštěn.

Netrvalo dlouho, než údajně depresivní Afghánec znovu znásilňoval. Když se podílel na hromadném znásilnění postižené ženy, byl na svobodě teprve asi tři měsíce.

Policie se k tomu, proč násilníka propustila, dosud nevyjádřila. Naletěli tak skutečně  na jeho předstírané deprese nebo šlo pouze o pokračování běžné evropské praxe, kdy je téměř každý násilník shledán psychicky nemocným a záhy propuštěn na svobodu??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Údajně psychicky nemocný Afghánec brutálně znásilnil 14letou dívku, byl propuštěn a znova znásilňoval

  1. Nebozí Švédové většinou ani neví s čím si zahrávají, jejich politika je sebevražedná, bohužel dlouhodobě a není moc naděje na změnu. Pro nás naprosto odstrašující příklad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.