Americká učitelka chtěla, aby žáci slíbili věrnost vlajce LGBTQ namísto vlajky USA (video)

Americká učitelka chtěla, aby žáci slíbili věrnost vlajce LGBTQ namísto vlajky USA (video)

Mladá generace učitelů nejen v USA, ale také v Evropě je již tou generací, která vyrůstala za současné ideologie, tlačící dopředu LGBTQ propagandu, protibělošský rasismus, skrývaný za antirasismus a islámskou ideologii. Ve směsici těchto do značné míry zcela nekompatibilních prvků vládnoucí ideologie pak vyrostla už celá generace lidí, kteří jsou uvedenou propagandou do značné míry ovlivněni. Problém pak je, že své názory přenáší i na nastupující generaci jako jistá americká učitelka.

Ve videu zveřejněném na TikToku mladá učitelka angličtiny na střední škole v Kalifornii sdílí, jak řekla svým studentům, že nemusí učinit tradiční slib věrnosti americké vlajce, pokud nechtějí. Podle ní bude mnohem lepší, když se zavážou k vlajce LGBT.

Kristin Pitzenová, učitelka angličtiny na Back Bay High School v Kalifornii, ve videu říká, že její studenti mají učinit tradiční slib věrnosti americké vlajce, která je standardní součástí různých školních dnů a obřadů ve školách po celé zemi.

„Vždycky říkám své třídě, postavte se, pokud se vám zachce, nestůjte, pokud chcete, řekněte slova, pokud chcete nebo neříkejte žádná slova. Takže, moje třída se rozhodla neříkat žádná slova. A to je naprosto v pořádku,“ říká učitelka.

Ale pak pokračuje s tím, že během zavírání škol kvůli Covidu-19 sundala vlajku, protože jí to bylo nepříjemné. Tvrdí, že ji sbalila a zapomněla, kam ji dala.

„Ale děti mi řekly, že je trochu divné. Řekla jsem jim, že ji najdu, že na tom samozřejmě pracuju,“ řekla se smíchem Pitzenová a naznačila, že nemá v plánu nic hledat.

„Mezitím tomu klukovi říkám, že máme ve třídě vlajku, které může slíbit věrnost,“ dodává Pitzenová a na snímku ukazuje duhovou LGBT vlajku.

Další video natočila Pitzenová u příležitosti takzvaného „Měsíce hrdosti“, který oslavuje LGBT. Ve videu má duhové brýle, náušnice a ukazuje, jak pro tuto příležitost vyzdobila celou třídu. Pak ve své třídě vyvěsí vlajku LGBT.

„Slibuji věrnost queerům,“ oznamuje Pitzenová a dodává, že má také v úmyslu vyvěsit ve třídě větší vlajku, ale pravděpodobně k tomu bude potřebovat žebřík.

Mluvčí školního okrsku Newport Mesa vydal prohlášení pro Fox News, které zní: „Jsme si tohoto incidentu vědomi a vyšetřujeme ho. I když nediskutujeme o záležitostech týkajících se zaměstnanců, můžeme vám říci, že projevování úcty k naší národní vlajce je hodnota, kterou vštěpujeme našim studentům a očekáváme to i od našich zaměstnanců. Takové věci bereme vážně a podnikneme kroky k jejich řešení.“

K tomu jen dodávám, že nepředpokládám, že by byla učitelka jakkoli potrestána. Nakonec je spíš pravděpodobnější, že v současné šílené době se stane průkopnicí přísahy na LGBT vlajku a je možné, že v USA k ní přidají i vlajku BLM. Během pár let bude přísaha těmto modlám zcela běžnou. A myslím, že není zapotřebí dodávat, že nějaké podobné rituály se ujmou i v EU, kam se všechny šílenosti z USA vždy dřív či později dostanou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Americká učitelka chtěla, aby žáci slíbili věrnost vlajce LGBTQ namísto vlajky USA (video)

  1. Nechcem byť cynický, ale keby nebol Hitler umožnil ideológom neomarxizmu /napr. Marcuse/ emigrovať a skončili by každý vie kde, svet by sa bol po roku 1968 zrejme vyvíjal úplne inak /aj východná Európa po roku 1990 a rozšírení EÚ/ a neomarxistický teror by neexistoval v žiadnom kúte planéty…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.