Švédsko: „Budu šukat a zabíjet bělochy,“ prohlásil rasistický Somálec, který násilně napadl několik lidí

Švédsko: „Budu šukat a zabíjet bělochy,“ prohlásil rasistický Somálec, který násilně napadl několik lidí

Máme zde další případ násilného Somálce, který nebyl i přes  mnohonásobně projevené násilí vůči švédským ženám i mužům a zcela nepokrytý rasismus odsouzen k deportaci a může i nadále zůstávat v zemi, jejíž původní obyvatele Somálec nenávidí především proto, že jsou bílí. Švédové mu totiž stihli udělit záhy poté, co přišel do země, švédské občanství.

23letý Mohammad je obviněn z napadení a zbití velkého počtu švédských žen. Somálec tyto činy vysvětloval tím, že „běloši jsou zlí rasisté“. Ale 23letý muž nemůže být deportován domů do Afriky.

Letos 22. července se žena vydala do galerie Pallas v centru Borås, aby koupila dárek. Když míjela Afričana na lavičce u eskalátorů, náhle ji srazil k zemi. Byla první, koho Afričan napadl. Somálec Mohammad pak podle obžaloby v této oblasti napadl a zbil několik dalších švédských žen, ale napadl také několik mužů.

Když policie zatkla Mohammeda, byl velmi agresivní a křičel „zasraní rasisti“. Když se ho policie zeptala, proč je tak rozrušený, křičel podle policejní zprávy něco jako „běloši jsou zlí a rasisti“.

„Křičí a nesouvise mluví o holokaustu a o tom, jak zemřou běloši a že bude šukat a zabíjet bělochy,“ napsal jeden z policistů, který byl na místě činu.

O rok dříve, 16. července 2020, Mohammed údajně napadl další dvě ženy a kopl je do nohou.

Je také obviněn z vyhrožování zabitím dvou sociálních pracovníků, které také obviňuje z rasismu a nazval je nacisty.

V policejních výsleších Mohammad uvedl, že nepřijímá žádná obvinění a že je to všechno kvůli rasismu a že policie chce vyplnit jeho záznamy, jak uvádí předběžné vyšetřování. Mohammadův proces se konal minulý týden, ale zatím nebyl vynesen žádný verdikt.

Mohammad obdržel švédský pas, a proto nemůže být podle současných právních předpisů deportován. V takovém případě by byly zapotřebí nové zákony, které by umožnily odebrat občanství přistěhovalcům ze třetího světa.

Případ přitáhl pozornost novináře Joakima Lamotteho, který poznamenává, že od roku 2015, kdy se stal švédským občanem, byl Mohammad odsouzen za několik drogových deliktů, vyhrožování úředníkům a nezákonné řízení. „Já a mnoho dalších se pravděpodobně divíme, proč mu bylo dovoleno zůstat ve Švédsku po jeho prvních zločinech?“ píše Joakim Lamotte na Facebooku.

K uvedenému už jen dodávám, že podobných „švédských občanů“ se najde v zemi spousta. Ve statistikách zločinnosti pak spadají do kolonky „Švéd“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: „Budu šukat a zabíjet bělochy,“ prohlásil rasistický Somálec, který násilně napadl několik lidí

  1. Když chlapíkovi s IQ 70 aktivisté natlučou do hlavy jeho nadřazenost, tak to použije ke svým choutkám. Vina je ovšem také na Švédské vládě, protože institut občanství by měl vážený akt, a ne fraška.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout