V Khanově Londýně ubodal muslimský gang muže, který před útočníky bránil svoji dceru

V Khanově Londýně ubodal muslimský gang muže, který před útočníky bránil svoji dceru

Byl to právě již podruhé zvolený starosta Khan, kdo řekl, že si musí Londýňané na podobné incidenty zvykat, neboť jsou jednoduše běžnou součástí multikulturní společnosti. Skutečně si tedy na něco podobného chtějí obyvatelé britské metropole zvykat, když si tohoto Pákistánce zvolili opakovaně?

Dva teenageři byli zatčeni a policie hledá svědky poté, co byl otec ubodán k smrti poblíž svého domu poté, co podle zpráv zasáhl, aby ochránil svou sedmnáctiletou dceru před obtěžováním gangem.

Devětačtyřicetiletý James Markham byl v pondělí pobodán v Chingfordu na severovýchodě Londýna. Když se na místo činu dostavili policisté a zdravotníci, pokusili se pana Markhama oživit, ale byl bodnut do plic a na místě zemřel.

Dva 14-letí chlapci, kteří nebyli jmenováni policií, byli zatčeni kvůli jeho smrti, jeden pro podezření z vraždy a druhý pro podezření ze spiknutí za účelem vraždy.

Věk údajných zúčastněných vrahů je tak nízký, že londýnská policie ve středu večer podnikla kroky a apelovala na místní rodiče, aby policistům pomohli. Detektiv inspektor John Marriott z metropolitního specializovaného kriminálního velitelství řekl: “Vím, že v době vraždy bylo přítomno několik lidí. Chci, aby se přihlásili.

Věřím také, že tam budou rodiče, kteří vědí, že na místě činu jejich dítě bylo nebo se na útoku podílelo. Apeluji na ně, aby udělali rozumnou věc a spojili se s námi.”

Muž byl napaden gangem mladíků, kteří obtěžovali jeho 17letou dceru. Byl zavražděn, když šel proti nim, aby ji bránil. Zpráva uvádí, že gang šel proti dívce s kovovými tyčemi a křičel nadávky. Jamesi Markhamovi bylo 49 let.

Policie označila minulý prodloužený víkend za neobvykle násilný, během pouhých čtyř dnů bylo zabito pět lidí. Mezi úmrtími bylo pobodání a střelba.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Khanově Londýně ubodal muslimský gang muže, který před útočníky bránil svoji dceru

  1. Prosím Slovanku,aby uverejnila podrobnejšie informácie /ak existujú/ o masakre v meste Plymouth /6 mŕtvych/. Nikto ma nepresvedčí,že tam nevraždil moslim…

    1. V tomto případě skutečně nejde o muslima, jistě se tak info brzy objeví i na mainstreamu. Jmenuje se Jake Davidson, 23 let, ale tentokrát asi skutečně jde o nějakou psychickou nemoc. Podle všeho šlo o silně frustrovaného jedince, který nebyl schopen si najít partnerku a posléze to v něm jednoduše bouchlo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.