Naše vláda se rozhodla, že pomůže asi dvaceti Afgháncům s jejich rodinami

Naše vláda se rozhodla, že pomůže asi dvaceti Afgháncům s jejich rodinami

Samozřejmě se dalo očekávat, že se přidáme k dalším vítacím zemím, které deklarují, že pomohou desítkám tlumočníků. Nedávno jsem zde upozornila na to, co vypátrali novináři ve Švédsku. Ti zjistili, že jejich vojáci ŽÁDNÉ tlumočníky neměli, využívali těch, které najímali Němci, přičemž podle všeho využívaly těchto tlumočníků i jiné země. O tom, jak zřejmě nejen švédská vláda svým občanům ve věci „tlumočníků“ lže, jste si mohli přečíst už zde.

Mylná je i představa, že tlumočníci tlumočili do mnoha různých jazyků, podle všeho se mělo jednat o tlumočníky zejména do a z angličtiny. Je zde tedy velká pravděpodobnost, že okupantům tlumočili jen tlumočníci, které najaly třeba jen některé větší země, například Německo a USA. Pokud si luxus vlastních tlumočníků nedovolily bohatší země, než ČR, pak pochybuji, že bychom si tyto tlumočníky extra platili. Je více než pravděpodobné, že naši vojáci podobně, jako Švédové, využívali tlumočníků najatých Němci či Američany.

Podle informací ministerstva obrany má naše vláda pomáhat asi 20 Afgháncům s jejich rodinami a prý bude záležet na tom, jakou formu pomoci si daná rodina bude přát. Zda budou mít zájem o finanční pomoc nebo azyl. Víza prý mohou dostat přímo v Kábulu.

Údajným tlumočníkům pak podle zpráv z posledních dnů nabídly pomoc i téměř všechny další země, které Afghánistán okupovaly. V některých zemích má jít o desítky údajných tlumočníků, jinde o stovky, přičemž např. USA už nemalou část „tlumočníků“ přemístily – buď přímo na území Spojených států nebo do jiné vybrané muslimské země.

Pokud tedy sečtete počty údajných tlumočníků, které hodlají jednotlivé země přemístit, případně jim poskytnout finanční pomoc, pak by se zdálo, že snad připadli na jednoho vojáka dva tlumočníci…

Celá tato akce se mi zdá velmi podezřelá, přičemž je už nyní celkem jasné, že k podobnému „stěhování tlumočníků“ se záhy přistoupí i v případě okupační mise v Mali. Je třeba si navíc uvědomit, že Afghánci mají být přemístěni i s celými rodinami, které jsou „údajně“ také v nebezpečí. Jenže rodina v Afghánistánu, kde jedna žena porodí průměrně 7 dětí, čítá jednu celou vesnici.

Afghánci, kteří vojákům tlumočili, jsou údajně vysokoškoláci a vcelku lépe situovaní. Tito lépe situovaní mají v muslimských zemích často dvě manželky. V údajně záchranném programu je však celá rodina, tedy i sourozenci s partnery a dětmi, rodiče, rodiče manželek, sestřenice, bratranci apod…

V součtu tak na sebe může jeden Afghánec nabalit i 200 lidí. Co se týká jejich údajně vysokoškolského vzdělání, tak zde bych ráda upozornila, že to měli i vůdci Al Kájdy, ISIS nebo jiných bojůvek, či mnozí atentátníci. Náboženský fanatismus nemá co do činění s IQ, naopak, inteligentní džihádista je mnohem nebezpečnější, než hlupák. Lépe praktikuje takíju (přetvářku) a lépe umí skrývat své skutečné úmysly.

V západní Evropě je drtivá většina nejnebezpečnějších džihádistů z Hizb ut Tahrir nadprůměrně vzdělaná, jde v drtivé většině o vysokoškoláky. Tato organizace ostatně dělá nábor na vysokých školách nejen v muslimských zemích. Jde přitom o organizaci, která je mnohem nebezpečnější než ISIS, jejich styl džihádu je totiž nenásilný. Více si o této organizaci můžete přečíst například zde nebo zde.

Nelze než doufat, že k nám nebudou Afghánci chtít a upřednostní finance. Nebo pokud sem půjdou, odejdou třeba do Británie, kde se – na rozdíl od ČR – také domluví a nemusí se tam učit další jazyk. Lze předpokládat, že mnozí si raději řeknou o peníze, za něž se pak i s rodinou přepraví do jimi vybrané země. Pokud by se však nakonec přece jen část z těchto rodin do ČR přestěhovala, mohlo by jít třeba v součtu o tisícovku lidí, kteří už mohou založit svoji vlastní uzavřenou komunitu a vytvořit tak první muslimskou no-go zónu v ČR.

Nakonec, v Afghánistánu byli naši vojáci čistě v zájmu USA, kam je naše vláda vyslala jen proto, aby vyjádřila naši neutuchající podřízenost jednomu z hegemonů, který především potřeboval zásobit americké a evropské feťáky dostatečnou dávkou heroinu z afghánských makových polí. O kolaboranty by se tak měli postarat především (a pouze) právě Američané, neboť to byla hlavně jejich válka, kterou – jako obvykle – prohráli…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Naše vláda se rozhodla, že pomůže asi dvaceti Afgháncům s jejich rodinami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.