„S Afghánci nebude problém,“ tvrdí Faltová z neziskovky

„S Afghánci nebude problém,“ tvrdí Faltová z neziskovky

Asi vám bude jasné, proč jsem si při přečtení samotného titulku rozhovoru s jednou z největších podporovatelek muslimské invaze vzpomněla na ty všem dobře známé šmejdy, kteří důvěřivým lidem nabízejí předražené zmetky. Také se mi vybavila současnost, kdy jsou největší propagátoři očkování, testování a nošení respirátorů většinou ti, kdo mají z tohoto byznysu sami největší profit.

A tak bychom mohli ve výčtu pokračovat. Jednoduše, pokud vám cokoli přináší zisk, chcete na tom především vydělávat. A Magda Faltová, ředitelka Sdružení pro integraci a migraci, samozřejmě potřebuje klienty úplně stejně, jako kterýkoli z uvedených šmejdů. Pokud šmejdi prodávají předražené hrnce, které nepřežijí první vaření, přesto je vychválí do nebes.

A Faltová Afghánce samozřejmě brání. Čím víc jich bude, tím tučnější bude její konto, což je samozřejmě logické. Tedy v klidu bude chtít tato paní přivézt do naší země tisíce mužů, žijících ve společnosti, která se od doby před 1400 lety nijak zvlášť nezměnila; pokud tedy odmyslíme některé do Afghánistánu importované moderní výdobytky vědy a techniky, běžné v celém světě.

Faltová se ovšem za Afghánce nebije jen tak, pro nic a za nic. Asi nikoho neudiví, že mimo vládní finanční injekce (MV a MPSV) dostala neziskovka Faltové nějaký ten milion i z různých fondů EU.

Podle výroční zprávy z roku 2020 bylo neziskovce, jejíž šéfka se tak srdnatě bije za Afghánce, z EU vyplaceno více než 6 milionů Kč přes různé fondy. Pražský Magistrát jí vyplatil téměř 2,3 milionu korun. Mezi sponzory neziskovky patří samozřejmě i Sorosův OSF a nějakou tu částku získala i z Norských fondů…

V tomto článku na Novinkách  jste se dnes mohli v rozhovoru s Faltovou dočíst o tom, jak je nutné sem přivézt další Afghánce, především tlumočníky. O tom, co byli zač nejen mnozí tlumočníci, ale i vojáci a policisté, spolupracující s NATO, jste si mohli přečíst už v tomto článku. Značná část z nich jsou tedy pedofilové, kteří spolupracovali s okupanty nejen pro peníze, ale i proto, že byli díky svojí prokazatelné pedofilii velmi lehce vydíratelní.

Nicméně, musím redaktory Novinek výjimečně pochválit za to, že dokázali odhalit jednu ze lží Faltové, kdy tvrdila, že vláda přivezla pouze  43 lidí, z nichž  zřejmě většina ani nebyli Afghánci, přičemž pravda je – jak potvrdila i vláda  – že již přivezli dokonce 170 Afghánců, což je dokonce víc, než kolik si jich zatím přivezlo tradičně vítačské Švédsko.

Faltová ovšem nelže jen co se uvedených počtů Afghánců týká. Nestydí se tvrdit, že Afghánci nejsou pro našince nijak nebezpeční. Ne? Pak by se měla podívat na tento článek, kde je uveden jen skromný výtah z toho, jak Afghánci poslední ani ne dva roky obohacovali západoevropské země. Faltová mohla říct do očí třeba rodičům čtyřmi Afghánci nedávno zavražděné Rakušanky Leonie, jak jsou příslušníci tohoto národa mírumilovní. Případně by to mohla říct sedmi Švédům, které při svém běsnění pobodal Afghánec letos na jaře.

Je ovšem logické, že každý své „zboží“ chválí. Ten, kdo prodává ojetinu, bude vychvalovat polorozpadlou „popelnici“ do nebes, stejně, jako výše uvedený šmejd hrnce nebo Faltová ty, z nichž má největší užitek. Logicky, čím více Afghánců, tím více peněz do kapes Faltové, Rozumkovi a dalším podporovatelům invaze.

To, že k hlavním sponzorům těchto neziskovek po celé Evropě patří EU, pak jen potvrzuje chronicky známý fakt, že celá invaze je z EU podporována a řízena. A neziskovky – od těch, které působí v zemích původu invazistů, přes neziskovky pašerácké až po ty, které invazi pomáhají v jednotlivých zemích – jsou hlavní oporou těchto snah. Bez nich by islamizace Evropy nešla tak hladko.

Bez neziskovek by neměli invazisté instrukce o tom, jak se v Evropě chovat, aby byli nenápadní, aby měli jistotu, že získají azyl a příslušné dávky, případně že se vyhnou nežádoucí deportaci. Neziskovky pomáhají i při soudech proti vlastním zemím, jak jsme mohli vidět v případě Rozumkovy OPU, která vloni pomohla Afgháncům, kteří se vydávali za nezletilce, zažalovat náš stát za to, že si dovolil udělat těmto údajným nezletilcům testy, na jejichž základě se zjistilo, že jim je kolem třicítky….

A neziskovka tehdy soud vyhrála, takže každý z Afghánců (všichni už mezitím pláchli do Německa) tak dostal docela slušnou sumu – 180 tisíc! Tedy i vy jste kriminálním Afgháncům (kteří už byli mezitím dávno v Německu) za údajně vzniklou újmu zaplatili.

Nakonec chápu, že u nás, kam zatím žádné zástupy nemíří, nemají neziskovky na růžích ustláno tak, jako třeba v Německu nebo ve Švédsku, proto se snaží sem natahat kohokoli. Jak je vidět, tak dovozem Afghánců jim opět svitla naděje. Tak snad sny Faltové či Rozumka nebudou naplněny a Afghánci, které nám vláda přivezla, projeví přání odjet do Německa, Rakouska či jiných zemí, kde je větší afghánská komunita.

A pokud u nás zůstanou, tak doufám, že si jich hned několik u sebe doma ubytuje Faltová. A pak nám třeba může na Novinkách předvést reportáž o soužití s jejími novými nájemníky z Afghánistánu. I když, možná právě na to tato šéfka promigrační neziskovky čeká….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„S Afghánci nebude problém,“ tvrdí Faltová z neziskovky

  1. Naše vláda doveze zboží a neziskovky mají zisk, a tak si dělají kšefty za peníze daňových poplatníků, kteří dokud vládu nevymění, tak budou platit a platit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout