Takto z daní pracujících podporují parazitní neziskovky džihádisty

Takto z daní pracujících podporují parazitní neziskovky džihádisty

Tento článek vlastně navazuje na jiný, ještě z mého starého blogu. Tehdy jsem psala o případu, kdy podvratná neziskovka „Organizace pro pomoc uprchlíkům“ (OPU) zpochybnila soudní verdikt nad pěti zadrženými Afghánci, kteří se vydávali za nezletilce, nicméně podle kostních testů se zjistilo, že jim je už ke třicítce.

Dnes v této věci probíhal další soud, neboť podvratná neziskovka, z Vašich daní jen v loňském roce podporovaná částkou 15042615,- Kč se rozhodla proti rozhodnutí soudu odvolat.

Afghánci, kteří byli nalezeni vloni ve vlaku, jímž směřovali do Německa, nyní žádají pro každého 180 000 Kč za údajnou způsobenou újmu. Na tuto žalobu samozřejmě nepřišli sami, ale s pomocí podvratné neziskovky OPÚ. Ostatně, Afghánci jsou již v Německu, kam prchli hned, jak to bylo možné.

Proč vlastně dva z muslimských vetřelců žádají o údajnou náhradu za způsobenou újmu?

Nejvyšší správní soud totiž zrušil rozhodnutí cizinecké policie, na jehož základě byli umístěni v uprchlickém táboře v ČR. Žádost o odškodnění podala Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU), která oba muže zastupuje.

„Prostřednictvím předmětných žádostí je požadována finanční satisfakce ve výši 180 tisíc korun pro každého ze žadatelů a současně poskytnutí omluvy,“ uvedla Hana Malá z tiskového odboru ministerstva vnitra. Cizinecká policie je údajně neměla co v táboře zadržovat. OPU se dokonce snažila zpochybnit i kostní testy, které však vyšly jednoznačně!

Takže při tom, jak se poslední dobou zcela nepokrytě nadržuje muslimům také u našich soudů, přičemž jakékoli poznámky proti muslimům jsou nepřípustné, je možné očekávat, že těmto invazistům náš stát nakonec skutečně požadované peníze vyplatí. A to přesto, že přijeli bez dokladů a prokazatelně lhali o svém věku.

Ostatně o tom, jak to chodí u našich soudů jsem psala už třeba zde. K tomu pak jen upozorňuji na poslední případ, který dvojí metr našich soudů, které jedou velmi pravděpodobně dle jakýchsi EU notiček, jen potvrzuje.

Před pár dny se dostal k Nejvyššímu soudu případ policisty, který zcela oprávněně kritizoval islámskou ideologii (tak si říkám, kdypak začnou soudy s kritiky nacismu) a také došlo k soudu s v pořadí již několikátým „islamofobem“, který si dovolil komentovat loňské události na Novém Zélandě.

To ovšem nejsou za poslední dobu jediné podobné případy, kdy se náš islamofilní systém zastává muslimů. Minulý týden také začala policie pátrat po autorech komentářů, kteří v nich reagovali na již druhý osvobozující rozsudek našich soudů, jenž byl vynesen vůči násilnému syrskému vetřelci. Tyto komentáře se objevily na Facebooku Tomia Okamury, který nespravedlivý rozsudek komentoval.

A co je na tom nezvrácenější? Že je už teď jisté, že ti, kdo okomentovali nepřiměřeně nízký trest syrskému násilníkovi a měli vůči tomuto beztrestnému kriminálnímu vetřelci různé, ne zrovna vstřícné poznámky, dostanou za krátký psaný text, který ani nikoho k ničemu nevyzývá, mnohem větší trest, než jimi kritizovaný zločinec.

Pokud se tedy vrátíme k oněm afghánským vetřelcům, jimž tak vehementně pomáhala podvratná neziskovka, placená nejen z daní našich občanů, ale také například ze Sorosova OSF, pak je jasně vidět snaha maximálně vycházet vstříc džihádistům, kteří do Evropy dorazili bez dokladů a naopak za maličkosti stíhat občany, kteří se byť jen slůvkem a v afektu „otřou“ o zrůdnou islámskou ideologii či její násilné vyznavače.

Proč tak neuvěřitelné ústupky muslimům na jedné a stíhání za pouhý názor na druhé straně? To vše plně souzní se současnou ideologií, která muslimy nadřazuje nad původní Evropany. Ta má zajistit, že islamizace půjde rychle a hladce bez toho, abychom se jí jakkoli bránili. A samozřejmě si tak Evropané rychleji zvyknou na přechod na právo šaría, které jakoukoli kritiku islámu a jejich lžiproroka Mohameda, zcela zapovídá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout