Na britských fotbalových stadionech přibývají modlitebny, kde se muslimové o pauze modlí

Na britských fotbalových stadionech přibývají modlitebny, kde se muslimové o pauze modlí

Islamizace každé země se pozná především podle toho, jak stále více míst opanovávají muslimské atributy. Muslimové se dostávají do politiky, mainstreamových médií, mešity jsou ve stále menších městech a modlitebny všude, kde je to jen trochu možné.

Zatímco my procházíme první fází islamizace a pomalu, ale jistě přestupujeme do druhé (první jsou kebabárny, jejichž počty závratně rostou, tou druhou je rostoucí počet muslimů a povýšení jejich práv), mnohé země, jako i Velká Británie, již procházejí fází třetí, která je de facto přechodem k budoucímu chalífátu, kdy už je islamizace nezvratná. Muslimové již v Británii ovládli nejen politiku a média, ale atributy islámu jsou skutečně všudypřítomné. A nechybí ani na fotbalových stadionech…

Novou módou na anglických fotbalových stadionech je zřizování muslimských modliteben. V praxi jsou tyto místnosti většinou už nějakou dobu navštěvovány muslimy, kteří je přeměňují na mešity. Arsenal, Crystal Palace, Everton, Tottenham a Manchester City již svoje modlitebny mají, po nich nedávno následoval Blackburn Rovers, druholigový klub.

10. srpna, když Lancashire Rovers čelily Morecambe, mluvčí srdečně pozval muslimy, kteří se chtěli připojit k oddané modlitbě, aby provedli Salat Maghrib (modlitba těsně po západu slunce).

Všimněte si na titulním obrázku, že u vchodu do modlitebny stadionu Rovers, která se skládá z místnosti pro muže a místnosti pro ženy, je upozornění, že je vhodné si sundat boty…

K uvedenému jen dodávám, že také u nás jsou již modlitebny nejen na letištích, ale i v některých obchodních komplexech a na dalších místech, která jsou hojněji navštěvována muslimy. Jde často o nenápadné místnosti, o nichž mnohdy neví ani pravidelný návštěvník, avšak muslimové o modlitebnách přehled mají…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na britských fotbalových stadionech přibývají modlitebny, kde se muslimové o pauze modlí

  1. Ako som už pred časom naznačil, v skutočnosti existujú nie štyri, ale až päť fáz islamizácie. Štvrtou je , pravdaže, zavedenie tej najtvrdšej verzie vahhábistického islamu so všetkým, čo k tomu patrí /vrátane hrdelného trestu za „urážku“ islamu a pod./ . Piatou vznik náboženskej polície s neobmedzenými právomocami, proti ktorej krokom nebude možné sa odvolať, a zriadenie get pre nemoslimov podľa saudskoarabského vzoru , z ktorých nebudú smieť ich obyvatelia pod trestom smrti vychádzať bez povolenia. Moslimovia budú samozrejme mať voľný pohyb všade. Určite aj náš futbalový tréner Martin Ševela zarábajúci špinavé ropné peniaze v takom gete žije. Pôsobí práve v Saudskej Arábii.

  2. I u nás jsou modlitebny např. na vysokých školách, soukromé neoznačené modlitebny. I u nás is lamizace pokračuje, včele s vládou a hlavním is lamizátorem Al Hamajdou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.