Pádné důvody proč nevozit žádné Afghánce do ČR

Pádné důvody proč nevozit žádné Afghánce do ČR

Měla jsem možnost si přečíst několik různých diskuzí k aktuálnímu plánovanému stěhování většího počtu Afghánců do ČR. A dost mne udivuje, jak jsou našinci neinformovaní, zejména co se mentality a zvyklostí muslimů týká. Všichni ti, kdo tvrdí, že je naše povinnost přijímat údajné tlumočníky s jejich rozsáhlými rodinami, očividně nechápou, jak dalekosáhlé důsledky může podobná akce mít. Jediné, v co nyní můžeme doufat je to,  že většina Afghánců uteče do zemí, kde již mají svoje rozsáhlé komunity.

Než půjdu k argumentaci, kde vysvětlím, proč je pro nás přijímání Afgánců bezpečnostním rizikem, pak bych chtěla upozornit na dvě velmi zásadní skutečnosti, které údajní altruisté zcela přehlížejí (zřejmě záměrně).

Předně byli naši vojáci v Afghánistánu okupanty, kteří zde navíc působili čistě v zájmu cizích mocností. Neboť naše armáda k ničemu jinému, než k zájmu cizích mocností už dlouho neslouží. V Afghánistánu byla v zájmu USA (ovšem za peníze českých daňových poplatníků), v Mali je v zájmu Francie. Především by se tak o Afghánce měly postarat Spojené státy a ne evropské země, které jen jako poslušní pinčlíci poslechli svého páníčka.

Jaké jsou tedy argumenty proti přijímání Afghánců?

 1. Afghánistán je jako jiný svět. Pro Afghánce samotné je přijatelný život výhradně v zemích s podobnou kulturou, navíc v zemích islámských, kterých je celkem 56. Tedy dost na to, aby si mohli v kterékoli z nich zařídit život. Pokud pak ne v zemi islámské, tak by měli jít právě do USA, neboť šlo o jejich válku. Navíc, tlumočníci hovoří anglicky, v USA by se nemuseli učit nový jazyk. Čeština je pro ně komplikovaná a je jasné, že by zde žili na dávkách.
 2. Afghánské rodiny jsou velmi početné, muži, kteří na to mají (což o velmi nadstandardně placených slouzích NATO platí zcela jistě) mají zejména 2-3 manželky, přičemž průměrná Afghánka porodí asi 7 dětí. V rámci slučování rodin a bezpečnosti by s nimi ovšem přišly nejen manželky a děti, ale i zbytek rodiny. To může čítat kolem 100-200 lidí, které s sebou přivede jediný „tlumočník“!
 3. V řadách tlumočníků působili s naprostou jistotou i nastrčení Talibánci. Talibán samozřejmě má ve svém vedení i velmi inteligentní fanatiky, kteří ví, že se jejich muži v řadách okupantů nesmí nijak prozradit. Vzhledem k tomu, že v minulých letech již došlo ke stěhování Afghánců do USA a Evropy, věděli, že jde o perfektní způsob, jak infiltrovat Talibánci západní země. Řečem o „prověřených“ osobách nevěřím, vždyť stačí vidět, jak naše tajné služby nebyly dlouhé roky schopné odhalit islámské radikály ani u nás. I na Shehadeha se přišlo jen díky cizím tajným službám.
 4. V sousedním Rakousku je jedna z největších základen Talibánu v Evropě, Rakousko navíc dlouhodobě neřeší deportace Afghánců, přičemž v zemi zůstávají dokonce i ti, kteří mají za sebou větší počet deliktů. Hranice zde prakticky neexistují, pokud by se tak kolaboranti přestěhovali k nám, nebylo by problém vyslat sem na jejich odstranění Talibánce z Rakouska, případně Německa. V zemi, kde je v populaci jen asi 0,5% muslimů jako u nás, se taková afghánská početná rodina ztratí mnohem hůře než v zemi islámské, kde by bez problémů zapadli.
 5. Mnozí zastánci přijímání afghánských kolaborantů upozorňují na to, že dotyční mají VŠ. To je ale paradoxně spíš nevýhoda, neboť právě vzdělaní džihádisté jsou jistě přímo mistry takíji, tedy muslimské přetvářky. Pokud Talibánci infiltrovali svými lidmi řady okupantů, pak jistě využili právě těch vzdělanějších z jejich řad. Nejúspěšnějšími džihádisty v Evropě nejsou hrdlořezové z ISIS, ale nenásilní džihádisté jako např. Hizb ut Tahrir. To jsou v drtivé většině muslimové, kteří vystudovali VŠ a v rámci muslimské komunity patří k nejvzdělanějším.
 6. Hlavním důvodem proč u nás odmítají invazisté, kteří přicházejí z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu zůstat, je to, že zde zatím není ucelená muslimská komunita, do níž by zapadli. Mnozí z vás si mylně myslí, že jim jde v prvé řadě o výši dívek, ale to rozhodně není hlavní důvod. Vždyť muslimské komunity v západní Evropě jsou plné džihádistů, kteří jsou v zemi nelegálně a nepobírají žádné dávky, vydělávají si pak zpravidla prodejem drog. Pro muslimy je prvořadá islámská komunita. A přijetím větší skupiny Afghánců i s jejich rozvětvenou rodinou zde ke vzniku podobné komunity prostě dojde. To samozřejmě přiláká další Afghánce.
 7. Naše vláda vyslala armádu nejen do Afghánistánu, ale aktuálně působí i v Mali. Tam je velmi aktivní africký ISIS, přičemž den ode dne zabírá větší území. Proti okupantům z Francie a jejich slouhům už proběhlo v Bamaku několik větších demonstrací. Je tak jen otázkou času, než se začnou stahovat vojáci i odtud. I zde je dostatek kolaborantů s okupanty. Budete stejně nadšeně vítat i Malijce s rodinami? A koho dalšího potom? Je jisté, že naše lokajská vláda vyšle vojáky kamkoli, samozřejmě jako vždy v zájmech cizích mocností.
 8. V neposlední řadě si uvědomte, že i kdybychom měli velké štěstí a ani jedna z těch afghánských rodin by nebyla vyslancem Talibánu, tak oni věděli do čeho jdou, když se nechali naverbovat k okupantům. A věřte, že ti, které k infiltraci nepřítele nezaúkoloval Talibán,  to dělali pro peníze, neboť tolik, kolik za kolaboraci dostávali, by si běžně v Afghánistánu nemohli vydělat. Za ty peníze se už dávno mohli z Afghánistánu vystěhovat. Moc dobře věděli, že v jejich zemi nikdy okupant nezvítězí.
 9. Podle průzkumů chce 99% Afghánců žít pod právem šaría. Byla by velká náhoda, kdybychom si sem právě my dovezli část toho jednoho jediného procenta….

Tolik tedy hlavní argumenty pro nepřijetí Afghánců do ČR. Pokud pomoc, pak jedině přestěhováním do jiné muslimské země. Severoafrické země jako Egypt, Tunisko nebo Maroko by byly pro tento účel ideální. Mohli by získat třeba pákistánské pasy, takže by byli v zemi s novou identitou a navíc by mezi „svými“ v pohodě zapadli. Ostatně, USA takto do různých muslimských zemí přemístily kole 2 tisíc Afghánců. Proč bychom nemohli udělat totéž?

Nebo snad prahnete po tom, abychom také u nás stále častěji četli podobné zprávy jako  ZDE a ZDE? Či snad chcete u nás zažít dokonce něco podobného, jako si zažily tyto země???

Zatímco zastánci dovozu Afghánců do ČR nemají jediný rozumný argument, ale umí oponenty jen napadat, pak výše je mnoho argumentů proti jejich dovozu do země. Hlavním důvodem proč nepřijímat je pak především ideologie, kterou si s sebou nejen Afghánci do Evropy nesou. Takže argument nejsilnější, proč nepřijímat, je ISLÁM…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Pádné důvody proč nevozit žádné Afghánce do ČR

 1. Nevylučujem,že Taliban sa po zvrhnutí prozápadnej bábkovej vlády v Afganistane pustí aj do Pakistanu a prípadne aj do Saudskej Arábie…

  1. Spíš se mi zdá, že se bude chtít Afghánistán s Pákistánem nějak spojit. Čím větší chalífát, tím pro muslimy lépe. A OSN, stejně jako další islamizační organizace, vznik podobného chalífátu, navíc vlastnícího atomovku, jistě podpoří…

 2. Vládní armáda včetně tlumočníků bojovala za sebe, my jsme jim pomohli, i když to k ničemu nebylo, tak jim vůbec nic nedlužíme, naopak, oni dluží nám. Proto nemáme žádnou morální povinnost je přijímat a naopak je nesmíme přijímat, protože máme morální povinnost chránit naše občany, rodinu, vnoučata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.