Vyšší moc zasáhla proti neskutečné celosvětové adoraci kriminálníka George Floyda (video)

Vyšší moc zasáhla proti neskutečné celosvětové adoraci kriminálníka George Floyda (video)

Nejen v USA, ale i v mnoha západoevropských městech se objevily různé výtvory –  pouliční malby, sochy, názvy ulic i sportovišť apod.  – oslavující kriminálníka a narkomana George Floyda, který se stal modlou všech současných neomarxistů.

Je až neuvěřitelné, kam adorace kriminálníka, který se při vloupání neštítil držet zbraň u hlavy těhotné ženy, došla. Aktivistickou rasistickou organizaci BLM, která vynesla tuto „černou osobnost“ na piedestal, podpořil nejeden politik i angažovaný umělec v USA i Evropě. Na jejich počest dokonce poklekávají sportovní mužstva, BLM podpořily organizace jako EU nebo OSN či Vatikán.

Nicméně zdá se, že nejspíš skutečně existuje nějaká vyšší moc, která lépe než většina lidí chápe šílenost současné vládnoucí ideologie, která plně opanovala západní svět. Nejlépe to ukazuje jeden z oltářů kriminálníka Floyda, který vznikl v Ohiu. Jeho původní podobu vidíte na titulním obrázku, ovšem ve videu níže se můžete podívat na to, jak vypadá zeď nyní. Po zásahu blesku se zřítila část zdi a zmizela celá podobizna Floyda, ostatní obrázky kolem zůstaly takřka nedotčené…

Náhoda? Možná…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Vyšší moc zasáhla proti neskutečné celosvětové adoraci kriminálníka George Floyda (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout