Italům nestačí několik stovek Afričanů, přistávajících denně u jejich břehů, další si vozí letecky z Řecka

Italům nestačí několik stovek Afričanů, přistávajících denně u jejich břehů, další si vozí letecky z Řecka

Dnes stejně, jako každý den, přistává u italských břehů jedna loď za druhou. Přijímací centra na Lampeduse nebo Sicílii jsou beznadějně přeplněna a příslušné neziskovky už ani nestíhají nově příchozí přerozdělovat po celé Itálii. Ovšem i přesto si nyní italská vláda přivezla další „obohacovače“ z táborů v Řecku.

34 vyžírků, kteří dorazili včera ráno, 13. července, na letiště Fiumicino z řeckého ostrova Lesbos, patří ke 13 různým národnostem.

Budou přivítáni v několika italských regionech „díky“ nechvalně známým humanitárním koridorům č. 34 podle protokolu podepsaném Společenstvím Sant’Egidio a ministerstvem vnitra dne 22. září 2020. Jedná se o nyní konsolidovaný kriminální model humanitárních koridorů, který od února 2016 umožnil více než 3 700 přistěhovalcům přicestovat do Itálie a dalších zemí. Skoro všichni ovšem skončili v Itálii, nebo v Německu.

Jedná se o nelegální přistěhovalce, kteří do Řecka přišli od roku 2019. 

Ovšem mimoto samozřejmě do Itálie  připlouvají i lodě z Afriky. Více než 140 útočníků, kteří dorazili do Salenta na palubě dvou lodí, bylo převezeno finanční policií do  Capo di Leuca. Uprostřed noci pak došlo k novému přistání, tentokrát v Santa Cesarea Terme.

Na palubě malého motorového člunu finanční policie vypátrala 18 vyžírků, patřících ke třem odděleným rodinám z Íránu, Iráku a Afghánistánu. Mezi nimi také dvě ženy, jedna z nich těhotná. Požaduje rodinné přídavky a základní příjem. Skupina byla poté doprovázena do prvního přijímacího centra „Don Tonino Bello“ .

A je tu také další těhotná mezi stovkou ilegálů, kteří byli zadrženi dnes v noci, když se nacházeli na palubě staré rybářské lodi s poškozeným motorem asi 40 mil od pobřeží Locride. Vojáci pobřežní stráže je přemístili na své vlastní čluny a odvezli je do přístavu.

Mezitím včera na Lampedusu dorazilo 104 Tunisanů se sedmi různými loděmi. Po autonomním přistání na pláži Guitgia, k němuž došlo kolem 23:00, probíhala po celou noc řada záchranných prací. Ve 1.10, 3 km od pobřeží, guardia di Finanza zablokovala pětimetrovou loď se 14 Tunisany na palubě. V 1.50 hlídková loď Žlutých plamenů zadržela a doprovodila k molu Favarolo sedmimetrovou loď se 16 muži na palubě. V 5.40 ráno, u vjezdu do přístavu, byla zablokována loď se 16 Tunisany,  v 6:10 přistála sklolaminátová loď s 15 lidmi, včetně nezletilého.

Přistání pokračovalo i během dopoledne: v 7.40 dorazilo 15 Tunisanů a o několik minut později bylo na hlídkové lodi Cp3302 přivezeno dalších 14 mužů. Krátce před osmou hodinou ráno zadrželi karabiniéři a guardia di finanza 14 vyžírků v San Fratello, včetně ženy a dvou nezletilých. Skupina mířila pěšky směrem k městu po předchozím přistání na pláži Isola dei Conigli, kde byla nalezena jejich loď.  Těchto 14 uvedlo, že dorazili z Mali, Pobřeží slonoviny a Tuniska.

Včera ráno bylo také z hotspotu Contrada Imbriacola přemístěno 283 nelegálních přistěhovalců. Sto deset bylo naloženo na  trajekt, který dorazí večer do Porto Empedocle, zatímco dalších 173 bylo naloděno na karanténní loď, která kotví v Cala Pisana. V přijímacím středisku zůstává v současné době 750 džihádistů, zatímco kapacita zařízení je pouze 250 míst.

Tolik tedy k dnešnímu dopoledni a včerejšku. V podobném duchu to jde dnes a denně, přitom jak je zřejmé, ani toto italské vládě nestačí, proto si museli přivézt další vyžírky z Řecka…

Jedna z lodí s Tunisany, která je aktuálně na cestě do Itálie:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Italům nestačí několik stovek Afričanů, přistávajících denně u jejich břehů, další si vozí letecky z Řecka

  1. Novinky cz dnes uverejnili článok o tom,že nejaký obohacovač dostal vo Švédsku doživotie /čo je, samozrejme, len formálny rozsudok/. Ako obvykle v podobných prípadoch keď tento server nejakým zázrakom uverejní aj politicky nekorektné veci , diskusia nie je otvorená…

    1. Ano, šlo o toho Afghánce, co pobodal 7 lidí (i tady k němu mám pár článků)… Píšou o tom dnes i švédská média, jenže ono doživotí ve Švédsku je většinou 25 let, mnohdy jenom 15-20 let a zbytek mu nechají na podmínku. Tady tipuji 15-20 a pak deportace (bude-li možná). Ovšem v nastupujícím chalífátu bude možná propuštěn ještě dřív….

  2. Italská vláda je také asi na něčem halucinogenním, a nejhorší je ta droga „progresivistický neomarxismus“ , která u lidí vyvolává falešnou představu ráje pro všechny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout