Italská vláda hledá 5 dalších výletních lodí pro ilegály – celkem za 35 milionů eur

Italská vláda hledá 5 dalších výletních lodí pro ilegály – celkem za 35 milionů eur

Zatím jsou nejen k účelům karantény zajištěny dvě luxusní výletní lodě, nicméně kapacity přijímacích středisek – zejména na Lampeduse a Sicílii – už dávno nestačí, přičemž italská vláda rozhodně nepočítá s tím, že by problém řešila třeba uzavřením přístavů a důslednou deportací všech džihádistů z Afriky, kteří již Itálii v hojném počtu obohacují.

Ministerstvo pro udržitelnou infrastrukturu a mobilitu, které bude fungovat do konce roku ve stavu nouze spojeném s pandemií koronaviru, okamžitě podniklo kroky při hledání nových lodí pro karanténu nelegálních přistěhovalců “ s ohledem na přetrvávání současné zdravotní nouze a pravděpodobný nárůst počtu migrantů přicházejících v letním období„.

Postup je podobný postupu prováděnému za stejným účelem v posledních 18 měsících, udělenému převážně společnosti Grandi Navi Veloci, která se specializuje na tento druh služby. Jediným podstatným rozdílem je, že řízení podléhá prodloužení nouzového stavu. Od prvního srpna do konce prosince budou lodě povinny vstoupit do služby a dosáhnout pobřeží Sicílie, Kalábrie, Sardinie nebo Friuli Venezia Giulia nebo na jiné místo na území státu, kde dochází k nouzovému kontextu, a to i v případě, že by přidělení mohlo mít kratší dobu trvání na základě skutečně zjištěných naléhavých zdravotních potřeb.

Hledáme jednu loď s 285 až 360 kajutami a čtyři lodě s 361 až 460 kajutami, stejně jako kabiny pro posádku. Ekonomické podmínky byly také potvrzeny: za první loď bude vyplaceno 33 tisíc eur / den, za další 36 tisíc eur / den, s dodatečnou částkou 25 eur / den / host.

Tolik tedy další výzva italské vlády, která rozhodně plánuje nejen další díl „plandemie“, ale zároveň i výrazné zvýšení počtů „Novoevropanů“, kteří by měli karanténní lodě využívat. Logicky to tedy znamená, že italská vláda – potažmo EU, která tam dosadila na post premiéra svého „koně“ – Draghiho, míní nadále naši pozornost odvádět jiným směrem, zatímco bude soustavně plnit Evropu dalšími obohacovači…

To vše samozřejmě platí daňoví poplatníci a to nejen italští, ale všichni občané EU, neboť ta toto vše Itálii proplácí v dotacích. V tomto případě by se mělo v základu jednat o částku přibližně 35 milionů EUR. A to tam ještě není započtena platba za každého „hosta“…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Italská vláda hledá 5 dalších výletních lodí pro ilegály – celkem za 35 milionů eur

  1. Italská vláda je oním příkladem, kdy chce zachraňovat svou a Evropskou bílou populaci pomocí spermií exotických samců. Ovšem člověk rozumný ví, že páchání dobra, často končí zlem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout