„Jsme tu abychom oplodnili vaše ženy a vaše země naplnili islámskými dětmi,“ vysvětluje přivandrovalý muslim

„Jsme tu abychom oplodnili vaše ženy a vaše země naplnili islámskými dětmi,“ vysvětluje přivandrovalý muslim

Výrok není namířen přímo na Evropu, ale na západní svět vůbec a především na bělochy. Muslim, který vydal ono prohlášení, prozradil to, co ví každý, komu už došlo, proč například do Evropy přichází téměř výhradně mladí muži vojenského věku a proč se ve všech zemích jede tak bezbřehá proislámská propaganda. Proč je tolik lidí v různých zemích Evropy (včetně ČR) perzekuováno jen za to, že někde psali něco nenávistného o násilném a pro nemuslimy genocidním islámu. Proč jsou náhle všichni islámští teroristé psychicky nemocní a proč se nyní staví po celém západním světě mešity v takovém počtu, jako nikdy předtím…

Muslim v čele certifikačního úřadu Halal v Austrálii, orgánu, který se zabývá certifikací „islámsky správných“ produktů, které neporušují šaríu, a jsou proto určeny k nákupu zbožnými muslimy, před časem vysvětlil, co by měli dělat muslimští muži v komentáři na Facebooku, když komentoval tuto zprávu z médií:

Počet spermií západních mužů dosáhl nového minima, podle výzkumu zveřejněného před několika dny ve specializovaných vědeckých časopisech. Za 40 let klesl o více než 50%. Studie nezkoumá příčiny, ale vědci se domnívají, že důvodem je množství chemických látek používaných v průmyslu a zemědělství.

Výzkumníci analyzovali 7 500 studií provedených v letech 1973 až 2011. Studii provedli Dr. Hagai Levine a Dr. Shanna H. Swan: výsledky nejsou nic nového, ale nastiňují něco pravděpodobně plánovaného.

Výzkumníci dále říkají: „Snížený počet spermií byl poprvé hlášen před 25 lety. Naše studie ukazuje, že pokles je silný a pokračuje.“

Vědci se obávají, že na vině jsou chemické látky v každodenních výrobcích: „Skutečnost, že pokles je zaznamenán pouze v západních zemích, silně naznačuje, že chemické látky hrají v tomto trendu příčinnou roli.“

Studie publikovaná v časopise Human Reproduction Update nezjistila žádný významný pokles počtu spermií v Jižní Americe, Asii a Africe.

———————————————————————————————————————–

V příspěvku, kterým muslim komentoval uvedenou studii prohlásil, že západní ženy (prohlásil to o bílých Australankách, nicméně článek má na mysli celý západní svět) potřebují muslimské muže, aby byly oplodněny.

Mohamed El-Mouelhy v příspěvku označil „bílé muže“ za „umírající rasu“ a odkázal na výzkum snižující se plodnosti mezi západními muži.

„Bílé ženy musí být oplodněny a skončit obklopeny muslimskými dětmi,“ napsal.

El Mouelhy také vysvětlil, že „je povinností islámských migrantů učinit své ženy šťastnými, protože jsou vymírající rasa“.

Nemáte z uvedených výroků pocit, jako by byl  tento muslim poradcem hlavounů OSN, EU a dalších podvratných organizací??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Jsme tu abychom oplodnili vaše ženy a vaše země naplnili islámskými dětmi,“ vysvětluje přivandrovalý muslim

  1. A my,bílí muži,ozbrojení ,jsme zde abychom vám ty chtivé pudy troglodyta vystřelili z palice a vaše genitálie vám kanadou zašlápli do rypáku.Tato zem je naše a vy si vybudujte v Africe normální společnost. To jsou naše babičky,ženy,dcery a vnučky…přijdi na můj pozemek a budeš proklínat den,kdy tě matka porodila.

  2. Nedá mi nepripominúť práve prebiehajúcu frašku zvanú Olympijské hry v Tokiu. Už druhý krát sa na nich „zúčastňuje“ takzvaný tím utečencov – čiže tých najhorších zločincov /aj teroristov/ z Iraku, Afganistanu, Sudánu, Somálska, Sýrie atď. , ktorí vo veľkej väčšine unikli nie pred vojnou , ale pred spravodlivosťou. A takéto kreatúry – podobne ako kosovskí „reprezentanti“ smú štartovať na OH, na rozdiel od väčšiny Rusov!

  3. Vskutku dojemné, jakou starost o nás mají mlsla. když nás chtějí zachraňovat před vymřením, kdy se jim ta práce jistě líbí, protože nic jiného neumí. Horší je, že tu jejich nabídku přijaly „naše“ neomarxistické elity jež jsme si zvolili a tak nám holt vládnou a naše ženy předhazují oněm exotickým nabušeným samcům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout