„Ve jménu Alláha,“ – 40 muslimů zaútočilo na policisty, které zranili, zatčení nezletilci byli propuštěni (video)

„Ve jménu Alláha,“ – 40 muslimů zaútočilo na policisty, které zranili, zatčení nezletilci byli propuštěni (video)

Před pár dny jste si zde mohli přečíst o útoku na policisty, kteří byli očividně vylákáni do jedné z islamizovaných oblastí, které sice oficiálně patří Francii, v praxi tak tomu ovšem již nějakou dobu není. Při útoku na policisty  útočníci podle aktuálních informací křičeli: „ve jménu Alláha!“

Po útoku byl jeden policista velmi těžce popálen, další dva byli zraněni lehce. Ze 40 pachatelů jich bylo dopadeno pouze pět a i ti byli záhy propuštěni. Další, šestnáctiletý, by měl být vyslýchán dnes…

Image
po vhození rachejtle do auta byl velmi vážně popálen policista, který na inkriminovaném místě seděl

16letý chlapec, který je podezřelý z účasti  na násilném útoku na policisty v neděli večer v Bonneuil-sur-Marne (Val-de-Marne) s  rachejtlemi, měl být v úterý večer předveden před soudce kvůli jeho možnému obvinění ve středu 28. července, uvedla prokuratura v Créteilu.

Dalších pět mladíků ve věku od 14 do 16 let, kteří byli také vzati do vazby, bylo propuštěno. „V této fázi proti nim nebyly shromážděny žádné závažné a konzistentní důkazy,“ uvedlo státní zastupitelství na dotaz agentury AFP.

„Vyšetřování nadále identifikuje všechny účastníky,“ dodalo státní zastupitelství s tím, že dosud nezná počet aktivních účastníků z celkového počtu čtyřiceti mladých lidí shromážděných na místě v době událostí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “„Ve jménu Alláha,“ – 40 muslimů zaútočilo na policisty, které zranili, zatčení nezletilci byli propuštěni (video)

  1. Pokud policisté nemají oporu v zákonech a ve vládě, i když Macron pokrytecky hlásá opak, pak jsou na tom hůř, než třeba vojáci v bitvě, kteří mají povoleno se bránit i útočit. Pokud policie nedokáže ochránit ani sebe, tak už vůbec neochrání občany, a tím pádem je tak nějak k ničemu, nebo možná tak akorát k mlácení vlastních občanů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout