Belgie: “Mladíci” byli odsouzeni za mučení a znásilnění dvou postižených lidí

Belgie: “Mladíci” byli odsouzeni za mučení a znásilnění dvou postižených lidí

V tomto otřesném případě se neuvádí žádné bližší indicie k identitě pachatelů, nicméně Belgie patří ke zdaleka nejvíce multikulturně obohacovaným zemím, přičemž právě jistá obohacující komunita zpravidla za podobnými kauzami také stojí. Ostatně, v Bruselu už je nějakou dobu nejčastějším jménem novorozence Mohamed…

Trestní soud v Hainautu, divize Tournai, ve čtvrtek odsoudil tři 20leté pachatele za mučení, bití a znásilnění. Oběťmi jsou dva mladí chlapci, kteří jsou lehce mentálně zaostalí.

4. ledna byla jedna z obětí zbita třemi lidmi v bytě. Mladý chlapec, který byl v ústavní péči, byl nalezen v bezvědomí na veřejné silnici.

13. ledna mladíci ponížili dalšího postiženého ze stejného centra poté, co ho nalákali do bytu. Bili ho, vyhrožovali mu smrtí nožem, než ho donutili masturbovat a pít sperma. Pak ho znásilnili klackem, na jehož konci byl umístěn kondom.

Vůdce skupiny byl odsouzen k šesti letům vězení. Soud shledal, že je velmi nebezpečný pro společnost.

Pachatelům pomáhala i dívka, která vylákala oběti do bytu, kde byly posléze napadeny. Ta dostala čtyřletý podmíněný trest. Třetí mladý muž, který byl obzvláště násilný, byl odsouzen k pěti letům vězení s podmíněným odkladem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: “Mladíci” byli odsouzeni za mučení a znásilnění dvou postižených lidí

  1. Nejen že ti exotičtí primitivové nic neumí, navíc jsou to zvrhlíci a barbaři vychovaní k ubližování kafírům. Pokud se považujeme za normální lidi, má být naší povinností se takové invazi barbarů bránit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.