Kdo pomohl afghánskému násilníkovi a vrahovi Leonie dostat se z Rakouska do Londýna?

Kdo pomohl afghánskému násilníkovi a vrahovi Leonie dostat se z Rakouska do Londýna?

Cestování je nyní pro nás, Evropany, velmi omezeno. Po celou dobu ovšem platí přísná omezení výhradně pro původní obyvatelstvo Evropy, tito „Novoevropané“ mají výsady, o nichž si může domorodec jen nechat zdát. Afghánec pro cestu do Londýna nepotřeboval žádnou genovou terapii, nazývající se očkováním ani test. Tedy rozhodně po něm nikde nikdo nechtěl žádný doklad a to nejen co se totožnosti týká. Podobně, jako každý jeho soukmenovec, patří k oné pro globalisty „nadřazené kastě“…. I to je důvod, proč mohl cestovat tak daleko, aniž by byl vrah v pátrání kdekoli zadržen či kontrolován…

Pátrání po čtvrtém podezřelém z vraždy Leonie skončilo ve čtvrtek. Vyšetřovatelé vypátrali uprchlého Afghánce (údajně 22 let) v Londýně. Jeho zatčení vyvolává mnoho otázek. Jak se tento muž dostal do Anglie navzdory mezinárodnímu zatykači? A především – kdo za cestu zaplatil?

Údajně to byl právě on, kdo dal malé Leonie drogy u Dunajského kanálu. Poté jel se svými podezřelými komplici do bytu ve vídeňské čtvrti a dívku tam spolu s ostatními několikrát znásilnil. Mladá dívka z Tullnu zemřela, její tělo bylo jednoduše odhozeno na trávník, opřené o strom a Afghánci utekli. Tři z nich byli rychle dopadeni místními vyšetřovateli. Čtvrtý byl chycen v Londýně teprve ve čtvrtek.

„Do 2. srpna neplatí žádné výjimky z karanténní povinnosti pro cílovou skupinu a také žádné osvobození od povinnosti testování nebo očkování .“ Tato pasáž na stránce Spolkového ministerstva pro evropské a mezinárodní záležitosti je stále platná. Jen pro občany dodržující zákony? Zatím není známo, zda měl být  zločinný Afghánec  umístěn do karantény. Faktem je, že se zdá být neuvěřitelně dobře propojen se svými soukmenovci v celé Evropě. Koneckonců, byl vystopován v afghánské komunitě. A mladý žadatel o azyl bude stěží schopen uprchnout do zahraničí bez pomoci – uprostřed vyhlášených restrikcí.

Mají v tom ruce pašeráci? Nebo neziskovky? Je pravda, že to vše je v současné době předmětem spekulací, což s sebou přináší i určitou politickou výbušnost. V neposlední řadě proto, že Rakušané jsou kvůli Covidu přísně omezeni ve své svobodě cestovat. A samozřejmě bude muset být vyjasněna i otázka financování. Pro spontánní let do Londýna je často zapotřebí několik set eur. Navíc, bez jakýchkoli kontrol by letištěm neprošel. A cestuje-li ze zemí EU mimo EU, pak je kontrola o to podrobnější. Jistě tak musel cestovat po zemi. Otázka ovšem je, kdo mu pomáhal?

Co se týká financí, tak coby drogový dealer zřejmě nouzí netrpěl. Ovšem musel být schopný projet nepozorovaně přes půlku Evropy, s čímž mu jistě někdo pomáhal. Kdo, je zatím otázkou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Kdo pomohl afghánskému násilníkovi a vrahovi Leonie dostat se z Rakouska do Londýna?

  1. Pokud se takový vrah dokáže pohybovat po Evropě nepozorovaně, není vyloučeno, že má za sebou i nějaký výcvik. Přispívá k tomu i to, že je politicky nekorektní a rasistické vyžadovat po exotických cizincích doklady a provádět u nich kontrolu. Asi ten Shengen nebyl dobrý nápad, i když Británie je bokem. Třeba se to jednou dozvíme jak se nepozorovaně cestuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout