Velká Británie má problém s nezvládnutelnou invazí, příchozí vetřelce registrují na parkovištích, kde je krmí pizzou

Velká Británie má problém s nezvládnutelnou invazí, příchozí vetřelce registrují na parkovištích, kde je krmí pizzou

Velká Británie zažívá v letošním roce vskutku rekordní invazi. I přesto, že vláda původně deklarovala, že bude hlídat hranice, ve skutečnosti se tak neděje. Už několikrát zaznamenala země v posledních týdnech rekordní čísla ilegálů, kteří připlouvají na gumových člunech. Zdá se, že vše někdo organizuje už ve Francii, kde momentálně čekají další tisíce invazistů na cestu….

Imigrační úředníci Spojeného království jsou tak zahlceni počtem nově příchozích ilegálů, že byli nuceni je zaregistrovat na parkovištích a nakrmit je pizzou.

Agenti pohraničních sil jsou také znepokojeni rekordní invazí a tím, že by to mohlo vést k násilí a nepokojům mezi vetřelci, protože přes Lamanšský průliv přichází do Spojeného království stále více nově příchozích v malých člunech.

19. července zaznamenala Velká Británie nejvyšší denní počet nově příchozích, přičemž jen ten den dorazilo 430  ilegálů, což je mnohem více, než zvládne přijímací zařízení v Kentu, protože má kapacitu pouze 380 lidí.

“Přijímací řízení vedeme na parkovištích – před veřejností,” řekl deníku představitel pohraničních sil a imigračních úřadů a poznamenal, že kvůli nedostatku místa pro ilegály neexistují žádná zařízení na vaření, a tak jim pohraničníci místo toho objednali pizzu.

“Někteří nejedli 24 hodin. Někdy jim můžete dát jen balíčky sušenek a brambůrků,” uvedl úředník.

Nově příchozím nejsou podány potraviny, dokud nejsou testováni na koronavirus, občerstvení je povoleno až po těchto testech.

“Existuje vážné riziko nepokojů. Migranti se obvykle zdráhají začít nepokoje tak brzy po příjezdu, ale když nemohou být nakrmeni, protože musí být testováni, začnou být velmi neklidní,” dodal úředník.

Zatímco 19. červenec zaznamenal největší počet příjezdů do Spojeného království za jediný den, počet pokusů zůstal vysoký, přičemž minulý víkend se téměř 600 ilegálů pokusilo překročit Lamanšský průliv a 378 z nich se úspěšně vydalo na cestu do Spojeného království.

Ministryně vnitra Priti Patelová se vyjádřila k pokračujícímu nárůstu na jižní hranici a řekla: “Britská veřejnost by neměla mít žádné pochybnosti o našem neochvějném odhodlání zastavit tyto nebezpečné přechody z bezpečných zemí EU, přičemž za mnohými z nich stojí zločinecké gangy.”

Ve Francii se na severním pobřeží nyní shromáždilo asi 2 tisíce ilegálů, kteří se chystají vzít Velkou Británii doslova ztečí. Další tisíce jsou samozřejmě na cestě, mezi nimi může být i 8 tisíc těch, které se už dřív podařilo před cestou nebo při ní zastavit. Úspěšně do Británie letos dorazilo přes 9 tisíc obohacovačů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velká Británie má problém s nezvládnutelnou invazí, příchozí vetřelce registrují na parkovištích, kde je krmí pizzou

  1. Ani Brexit už bývalú koloniálnu veľmoc č. 1 nezachráni pred postupnou /a zrejme nie nenásilnou/ zmenou na Saudskú Arábiu č. 2. Formálne s rovnakým štátnym zriadením,ale so saudskoarabskými zákonmi, zvyklosťami, nariadeniami , a samozrejme nadvládou moslimov nad “ostatnými”. Rozhodne nehrozí, že by sa v UK vlastenecké sily ako Britská národná strana či Farageovi ľudia /Tommy Robinson nikdy vlastencom nebol, pretože podobne ako Salvini podporuje likvidáciu bielej rasy a kresťanstva, legálnu migráciu a multikulturalizmus a za svoju vlasť považuje Izrael/ dostali do vlády…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.