Muslimové udělali zátarasy na vjezdu do islamizovaných čtvrtí Göteborgu, kontrolují každého, kdo tam vjede

Muslimové udělali zátarasy na vjezdu do islamizovaných čtvrtí Göteborgu, kontrolují každého, kdo tam vjede

Jak jste si zde už mohli přečíst, tak od pátku probíhají v Hjällbu – islamizované čtvrti Göteborgu- boje tamních gangů. Boje mají za sebou nejen zraněné, ale i mrtvého. Na pomoc svým soukmenovcům rozjeli dokonce i jejich známí a příbuzní ze zahraničí, zejména z Německa.

Je třeba si uvědomit, že tato území již muslimové považují za dobytá, přičemž zde platí nejen právo šaría, ale i jakási hierarchie a o tom, kdo území povládne, se často rozhoduje právě v podobných potyčkách.

Podle informací si zločinecké klany v Göteborgu opět zřídily vlastní zátarasy, kde mimo jiné kontrolují doklady kolemjdoucích. Informaci potvrdil policejní zdroj.

Už v srpnu loňského roku položili muslimové zátarasy v göteborgských no-go zónách, kde byla mimo jiné zastavována a prohledávána všechna vozidla, která vjížděla do Hjällbo a Hammarkullenu. Erik Nord, policejní šéf Storgöteborgu, to komentoval jako „naprosto nepřijatelné“.

V úterý byly opět v Hammarkullenu zřízeny zátarasy a lidé, přijíždějící do čtvrti, byli během dne zastavováni. Lidé, kteří chodí mezi Hammarkullenem a Hjällbo pěšky, jsou také zastavováni a kontrolováni. Za kontrolami jsou lidé napojení na zločineckou síť Hjällbo, a to navzdory skutečnosti, že v oblasti je mnoho policistů.

Všichni, kdo jsou zastaveni, jsou povinni předložit identifikační doklady a poskytnout svou domovskou adresu. Členové gangu na kontrolních stanovištích se údajně pohybují v oblasti po dvou na elektrických skútrech s neprůstřelnými vestami a jsou vybaveni vysílačkami.

Policejní zdroj uvedené informace potvrdil. Zdroj uvádí, že za kontrolami jsou lidé z gangu Hjällbo, kteří na silnici položili zátarasy a provádějí osobní kontroly v této oblasti. V důsledku toho policie poslala do Hjällbo posily.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muslimové udělali zátarasy na vjezdu do islamizovaných čtvrtí Göteborgu, kontrolují každého, kdo tam vjede

  1. Když se člověk podívá na mapu Hjällbo, tak to vypadá nádherně, satelitní obytná čtvrť nedaleko průmyslových zón s okolními lesy a řekou … . Bez mlslimů tam muselo být opravdu krásně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout