Nevěřte politickým stranám, které tvrdí, že jsou protimigrační, nemají-li v programu ani slovo proti islámu

Nevěřte politickým stranám, které tvrdí, že jsou protimigrační, nemají-li v programu ani slovo proti islámu

Protože se mílovými kroky blíží parlamentní volby nejen v Německu, ale také u nás, tak zde budu průběžně, jak jsem již dříve slíbila, zveřejňovat informace, které by vám mohly jakkoli dopomoci v rozhodnutí, koho volit, nechcete-li, aby u nás byla za nějakých 15-20 let stejná situace, jako například ve Švédsku. Zdůrazňuji, že žádné vlastní doporučení zveřejňovat nebudu, snad až těsně před volbami…

Možná jste si již také všimli, že se náhle začaly téměř všechny možné politické strany předhánět v tom, jak jsou protimigrační. Informace o problémech s multikulturním obohacováním v dalších evropských zemích se totiž dostávají ke stále více lidem, ať už proto, že mají v daných zemích někoho známého či příbuzného nebo z alternativních, ale občas i mainstreamových médií. Protimigrační rétorikou se tak ohání většina politických stran.

Upozorňuji, že islamizaci nelze zcela zastavit, ale lze ji velmi výrazně přibrzdit. Ovšem stejně tak ji lze urychlit. Stávajícím tempem bychom mohli být v situaci Švédska za nějakých 15-20 let, lze to ovšem i urychlit či naopak poměrně výrazně zpomalit. Jsme-li ovšem v EU, pak islamizaci zcela nezastavíme, neboť islám je hlavní nástroj globalistů k likvidaci Evropy.

Dnes, kdy západoevropské země rozdávají občanství jako na běžícím pásu, je zcela bezpředmětné zaklínat se hesly jako: „Jsme proti nelegální migraci“!  Německo dává občanství u Syřanů po 6 letech pobytu, u ostatních národností po 8 letech. Tedy Syřané, kteří přišli s invazní vlnou v roce 2015, dostávají občanství už letos, zbytek v roce 2023. Navíc, jak jste se mohli dočíst v tomto článku, vykazují nově příchozí velmi vysokou porodnost (ostatně, u muslimů nic neobvyklého). Německo není nafukovací, takže je jisté, že část „Novoněmců“, tedy i občanů EU, bude hledat nové útočiště i za hranicemi.

A kam asi půjdou, budou-li chtít pobývat nepříliš daleko od svých soukmenovců? Do stejně přeplněného Rakouska či Francie? To stěží. Předpokládám, že budou hledat jakoukoli zemi v blízkosti Německa, která je dostatečně vstřícná k islámu. Zde vychází právě ČR jako jedna z nejvstřícnějších. Jediné, co nás může uchránit razantnímu zvýšení počtu muslimů ve společnosti a tím i budoucí islamizace, je úprava zákonů tak, aby nebylo možné zde tuto nenávistnou ideologii, která si říká „náboženství“ praktikovat.

Tedy není vůbec podstatné, co kdo říká v ohledu k tzv. „migraci“, která je však ve skutečnosti invazí, mající za účel výměnu obyvatel Evropy. Důležité je, jak se která strana staví k islámu či zda se k němu vůbec jakkoli staví. Většina hraje v tomto ohledu mrtvého brouka a taková ČSSD muslimy nepokrytě podporuje. Současná vláda, zřejmě i díky nadšenému islamofilovi Al Hamajdovi na MV, je k islámu abnormálně vstřícná, což potvrzuje i velmi rychle rostoucí počet muslimů u nás (od roku 2013 jde o nárůst nejméně 100%, což můžete sami vidět na rychle přibývajících kebabárnách).

Nepochybuji, že Piráti, jejichž hlavní zadání je právě přijímání ilegálů na naše území, budou v této cestě s radostí pokračovat. Ostatně, zatím jednali vždy za všech okolností čistě promigračně, jak jste si mohli přečíst už ZDE. Naše vláda však v tomto nezůstala nijak pozadu. Na to, kolik promigračních smluv již zvládli podepsat, se ostatně můžete sami podívat ZDE.

Piráty zcela nepokrytě postrkuje od Sněmovny také SPOLU, tedy ODS, TOP a KDU. Voliči těchto stran tak volí de facto především Piráty a jejich politiku. Otázka je, zda to oni sami tuší.

Vzhledem k tomu, že v islamizovaných evropských zemích rozdávají občanství ve velkém, je třeba si uvědomit, že v budoucnu to už bude spíš o tom, že se sem postěhují „Novoněmci“ nebo „Novorakušané“ z těchto zemí, které již budou přeplněné. Vzhledem k blízkosti obou zemí k ČR by se jednalo o logický krok, navíc žádná z okolních zemí nemá nastaveny zákony tak, aby byly až tak vstřícné k muslimům jako u nás. O tom, jak jsou proti islamizaci ochráněni třeba na Slovensku, jsem psala už ZDE. Slováci tak mají šanci, že jejich zemi se bude islamizace spíš vyhýbat, pokud se tedy nezmění zákony tak, aby byly islámu vstřícnější.

Každý má při své volbě jiná kritéria. Ovšem pokud nechcete, abychom nastoupili stejnou cestou jako islamizované západoevropské země, nahlédněte do programů stran, které chcete volit třeba proto, že se domníváte, že to oni mohou pomoci zemi od islamizace ochránit. A nemají-li v programu ani slovo proti islámu, pak jejich falešným proklamacím o „nepřijímání ilegálů“ nevěřte.

Navíc strany, které odmítají odchod z EU, ani protimigrační být nemohou, neboť výměna obyvatel Evropy je jedním z hlavních cílů globalistů, kteří EU ovládají, neboť jde o jejich projekt. Islám je pak velmi spolehlivým nástrojem likvidace jakékoli společnosti, tedy i té evropské.

V brzké době už totiž pro nás nebudou problém žádní ilegálové, ale noví občané EU, kteří se budou přelévat z přeplněných zemí tam, kde pro ně budou nejvstřícnější podmínky k praktikování jejich nenávistné ideologie a k jejímu dalšímu šíření.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nevěřte politickým stranám, které tvrdí, že jsou protimigrační, nemají-li v programu ani slovo proti islámu

  1. Orbán, Morawiecki, Kurz, Salvini odmietajú vystúpenie z EÚ a podporujú legálnu migráciu a nikdy nekritizovali islamizáciu svojich krajín…

  2. Většina politiků, nejen za západě, i zde, se vyloženě bojí i jen vyslovit slovo is lam, někteří alespoň politický is lam (jak navrhuje Dr. Bill Warner). Prvním krokem u volitelné strany musí být zákaz is lamu, potažmo politického is lamu (ten tvoří 51 % is lamu), označit jej za totalitní nepřípustnou ideologii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout