Slovensko je v islámském světě prezentováno jako nejhorší evropská země pro muslimy (video)

Slovensko je v islámském světě prezentováno jako nejhorší evropská země pro muslimy (video)

Lepší propagační video si Slovensko nemohlo přát. Pro ty, kdo o tom, neví, tak Slovensko je skutečně jedinou zemí Evropy, kde nelze oficiálně praktikovat islám. Je také jedinou zemí, kde nelze stavět mešity či legálně se oddávat podle práva šaría, nejsou tam legální ani modlitebny (nelegální tam samozřejmě mají tak, jako všude), je tam zákaz islámských škol či jiných institucí.

To je u nás docela známá věc, detailněji jsem o tom psala už asi rok nazpět v tomto článku. Nicméně, umíte-li anglicky, skvěle je vše vysvětleno i ve videu. Pravidla jsou jednoduše nastavena na Slovensku tak, že je prakticky nemožné islám uznat za oficiální náboženství. Jak propastný rozdíl oproti ČR, kde naopak získá muslimská obec další, vyšší stupeň registrace!

Nyní mám pro všechny Slováky, kteří jsou zároveň odpůrci islamizace jejich země, potěšitelnou zprávu. Turecká vládní televize vydala toto video, které před Slovenskem či třeba jen nápadem se v něm usadit, varuje všechny muslimy. Slovensko je zde vykresleno jako země pro muslima nevhodná, země islamofobní, xenofobní.

Jedná se o video z původní provenience televize pod přímým vlivem Erdogana. Jejich videa znají i v zemích, odkud jdou invazisté do Evropy. Erdoganovo hlavní propagační médium tak udělalo Slovákům skvělou službu. Jen si nejsem jista, jak dlouho bude Slovensko statutu antiislámské země odolávat. Stačí, aby Bruselu poplatná vláda (tato nebo příští) nastavila pravidla tak, aby mohl být islám uznán podobně, jako je tomu u nás. Pak svoji stávající pověst islamofobní země ztratí.

Slovensko – jediná evropská země bez mešit – krátký dokument v angličtině:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Slovensko je v islámském světě prezentováno jako nejhorší evropská země pro muslimy (video)

  1. Ano, mlslimové mají ve svých textech poučku, že nemají lézt do země is lámu nepřející. Vojensky asi Osmané Slovensko nenapadnou. Ale souhlas s tím, že i to může být dočasné, jelikož EU ovládané Německem je fanatickým ochráncem is lámu, a má metody jak přimět své členské země k poslušnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout