Muslim zavraždil francouzskou expřítelkyni a jejího souseda, dům, v němž byly 3 děti, zapálil

Muslim zavraždil francouzskou expřítelkyni a jejího souseda, dům, v němž byly 3 děti, zapálil

Co všechno se bude muset stát, než si Evropanky uvědomí, že muslimové ženy nepovažují za partnerky, ale za majetek, který je jen jejich? Za majetek, který musí bezpodmínečně poslouchat? Včera se odehrála další vražda ze cti, kterou navíc málem odnesly i zcela nevinné děti. Žena tak tím, že se dala dohromady s muslimem, zároveň dala všanc nejen svůj život, ale také život svých dětí. Snad si tak alespoň její dcery zapamatují, v jaké komunitě si jednou nemají hledat partnera…

Hasiči objevili tři děti křičící z jednoho ze tří oken v prvním patře v obci Nexon. Plameny už ožehly část fasády.

Hasiči přenesli tři děti do bezpečí, katastrofický pohled na ně čekal v přízemí, kde objevili těla dvou dospělých. Jednalo se o Cecilii Perouxovou, které by bylo příští rok v srpnu 34 let, a jejího souseda Pierricka Berthiera, kterému je dvacet.

Hasiči se postarali o děti, dvě dívky ve věku 8 a 13 let a pětiletého chlapce a odvezli je do nemocnice pro matky a děti v Limoges.

Double homicide en Haute-Vienne : «Cécilia était à l'écoute des autres» -  Le Parisien
zavražděná matka tří dětí

Četníci hledají expřítele Cecilie Perouxové, vraha Abdela B., 25 let. Je podezřelý, že zabil dva dospělé po hádce, pak zamkl děti v místnosti v prvním patře domu, poté vyndal kliku, aby se děti nemohly dostat ven a zapálil přízemí.

Podle prvních zpráv byl Abdel B. ve vztahu s Cecilií Perouxovou deset měsíců, ale vztah mezi nimi byl velmi napjatý. „Minulý víkend došlo k velké hádce,“ říká Jessica, sestra oběti. V neděli jsem se sestrou natočila video a ona mi ukázala modřiny na pažích. Poradila jsem jí, aby šla podat stížnost, ale nechtěla.

Podle Jessiky, sestry oběti, „byl Abdel velmi žárlivý, velmi majetnický a neustále jí vyhrožoval. Řekl, že když ho moje sestra opustila, zaútočí na její rodinu, ale my jsme mu nevěřili…“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim zavraždil francouzskou expřítelkyni a jejího souseda, dům, v němž byly 3 děti, zapálil

  1. Vraždy jsou příšerné, a vraždy mladých krásných maminek extra příšerné. V drtivé většině je mají na svědomí mlslimové. A děsivé je na tom to, že lidem je to šumák a stále volí vítače, a stejně tak děsivé je, že se mladé dívky zamilovávají do těch vrahů, i těch potencionálních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout