Mentálně postižený Francouz byl napaden gangem “mladíků”, pálili ho cigaretou a nutili pít moč

Mentálně postižený Francouz byl napaden gangem “mladíků”, pálili ho cigaretou a nutili pít moč

Vzhledem k tomu, že dotyční tyrani jsou nezletilí, neuvádí žádný zdroj bližší informace k jejich identitě. Nicméně všichni většinou dobře ví, kdo jsou to “gangy mladíků” a hodně napoví i lokalita, která je jednou z mnoha francouzských tzv. “zranitelných oblastí”…

V noci ze soboty na neděli několik mladých lidí ponížilo postiženého mladíka a šířili obrázky nesnesitelného ponižování na internetu.

Obrázky týrání jsou nesnesitelné. Dylan na nich bezmocně sedí a dívá se na své mučitele. Kolem něj se postavilo několik lidí, kteří ho udeřili do obličeje. Dylan prosil, aby přestali, aniž by záplava úderů skončila. Kolem něj stojící násilníci se smáli šarlatově červené, oteklé tváři oběti.

tyrani si napadení nahrávali, zde je vidět, jak uřízli oběti vlasy

To nejhorší však teprve přišlo. V dalším videu, zatímco se zdá, že Dylan usíná na gauči, dostal další rány, než jeden z útočníků, vyzbrojený břitvou a s odkrytým obličejem, přišel a uřízl mu část vlasů.

Dylan byl vystaven dalšímu týrání. Útočníci ho údajně popálili nedopalky cigaret, ale také mu vyrobili “vlastní nápoj” – nutili ho pít moč.

Policisté z městské policejní stanice Melun Val de Seine zintenzivnili vyšetřování, aby se pokusili identifikovat a najít útočníky. Zvláště proto, že oběť nemohla být vyslechnuta kvůli svému postižení.

Vyšetřování bylo zahájeno v pondělí ráno a svěřeno výzkumné brigádě Belfort.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Mentálně postižený Francouz byl napaden gangem “mladíků”, pálili ho cigaretou a nutili pít moč

  1. A od politiků a jejich voličů nemůže čekat žádná slova lítosti a omluvu již vůbec ne. Od těch arogantních cyniků, jež mají na rukou krev obětí, nelze čekat vůbec nic, kromě onoho cynismu a lhaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.