Švédsko pořádá dětský Malmö pride – pochod LGBTQ pro děti ve městě, které ovládli muslimové

Švédsko pořádá dětský Malmö pride – pochod LGBTQ pro děti ve městě, které ovládli muslimové

Co je na tom šílenější? To, že Švédové pořádají World pride v Malmö mimo jiné i pro děti nebo to, že se rozhodli tuto akci – po vzoru podobné akce z Kodaně –  zorganizovat ve městě, které už před časem muslimové prohlásili za převzaté? Ve městě, kde dochází poměrně často k nepokojům a do jehož některých částí se již policie bojí vstoupit? Další bizarností v tom všem je i fakt, že spolupořadatelem je švédská KD, což je de facto obdoba naší KDU, hlásící se údajně ke křesťanství (to je samozřejmě podobně, jako v případě Bergoglia, jen falešná proklamace).

Až se v srpnu v Malmö bude konat World Pride, jedním z prvků financovaných daňovými poplatníky bude „Dětská hrdost“. Za iniciativou stojí mimo jiné křesťanští demokraté.

Švédští demokraté (SD) byli jedinou stranou, která hlasovala proti World Pride v Malmö. Ostatní strany podpořily rozhodnutí, v němž město Malmö financuje World Pride 30 miliony SEK. Nyní se ukazuje, že jedním z prvků World Pride bude také ‚Dětská hrdost‘.

Webové stránky města Malmö popisují „Dětskou hrdost“ takto:

„Sobotní program je vyhrazen pro Dětskou pride. S pomocí her, workshopů, filmu, rozhovorů a mnoha dalšího chce Kodaň 2021 v Malmö vytvořit otevřené a chytavé prostředí, kde jsou vždy v centru pozornosti nejlepší zájmy dítěte.“

World Pride se bude konat v srpnu v Malmö. Children’s Pride se v Malmö již v minulosti konaly. V roce 2019 byla mimo jiné nabídnuta „Drag Queen Story Hour“ s „Lady Busty and Miss Shameless“.

„Lady Busty a miss Shameless vášnivě oslovují normativní přístup a boj proti šikaně, zvyšují porozumění a ukazují stejnou hodnotu všech. Představivost a pohádka nemají žádné hranice – během Drag Queen Story hour může být svět stejně odlišný, velký a milující, jako ve skutečnosti je. Program je určen pro děti ve věku 3-7 let (ve společnosti dospělých),“ napsali o akci při jejím posledním konání.

Počty muslimů v Malmö rok od roku stoupají, zároveň s tím město opouští Švédové. Jak dlouho budou v islamizovaném městě podobnou akci trpět? Na druhou stranu tyto akce cílí výhradně na původní obyvatelstvo, což je pro muslimy přínosné. Móda LGBTQ odvádí mladé Evropany od tradičního rodinného života, což u muslimů jednoduše nehrozí. Tak proč nenechat „konkurenci“, aby se demograficky zničila dobrovolně sama?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédsko pořádá dětský Malmö pride – pochod LGBTQ pro děti ve městě, které ovládli muslimové

  1. Že tento šialený nápad sa toto leto nezaobíde bez krviprelievania, je už dnes istá vec. A netreba ani dodávať,že trest smrti za homosexualitu a všetko súvisiace s LGBTI /plus prípadné nižšie tresty – pokuta, mučenie, bičovanie, väzenie, koncentráky/ bude do švédskych zákonov zapracovaný ako v prvej európskej krajine. Tipujem,že bude hroziť najneskôr od roku 2025.

  2. Dělat z dětí předmět sexuálního zájmu je trestuhodným przněním dětí, a vystavovat je mlslimskému nebezpečí, již svědčí o úchylnosti radních.

  3. Dělat z dětí předmět sexuálního zájmu je trestuhodné, a navíc je vystavovat nebezpečí v mlslo oblasti svědčí o úchylnosti radních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout