Švédsko připravuje na léto monstrózní World Pride v Malmö. Co na to muslimové?

Švédsko připravuje na léto monstrózní World Pride v Malmö. Co na to muslimové?

Asi jen stěží bychom našli v Evropě mnoho islamizovanějších měst, než je švédské Malmö. Potom je nápad konat právě v tomto městě World Pride, tedy celosvětový, monstrózní LGBTQXY průvod, nápadem hodným šílence. Nebo možná nějakého sluníčkového fanatika, který si myslí, že si islám a tato komunita jakkoli souzní. Jak známo, podobných hlupáků lze najít spoustu, především pak v řadách aktivistických neziskovek, či mezi zelenými a pirátskými stranami napříč Evropou.

Tato akce se má konat letos v létě a vzhledem k tomu, že ve Švédsku za celý rok přílišné restrikce nezaváděli, je pravděpodobné, že se nakonec konat bude, ovšem za velmi přísných bezpečnostních pravidel, neboť policie má v Malmö s muslimskou komunitou velmi bohaté a především pak neblahé zkušenosti.

Zajímavostí plánované akce je i nápad přebarvit po celém městě odpadkové koše duhovými LGBTQ.. barvami.

Image result for rainbow garbage litter

Politici z Malmö letos v létě za duhově zbarvené koše utratí 400 000 SEK a 100 000 SEK za duhové přebarvení stovek laviček.

Duhové barvy na koších a lavičkách by měly zůstat až do ledna 2022.

Předpokládám, že do ledna 2022 jim tam příliš nepoškozených laviček a odpadkových košů nezůstane. Na to, jak dopadne plánovaná přehlídka, si ještě nějaký ten měsíc počkáme, nicméně muslimové už mnohokrát prohlásili, že toto město považují za jejich. Pak je myslím předem jasné, že v létě bude o čem psát…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédsko připravuje na léto monstrózní World Pride v Malmö. Co na to muslimové?

    1. Budu to samozřejmě sledovat a video z akce dodám. Předem je mi jasné, že se tam něco semele, jako když se tam pálil korán. To tam byly nepokoje ještě asi 2 týdny poté… ????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout