Vetřelci v luxusním italském resortu se bouří, chtějí do lepšího

Vetřelci v luxusním italském resortu se bouří, chtějí do lepšího

Už před časem jsem zde o tomto letovisku na Sicílii psala. Většinou se sem dostanou ti, kdo připlují bez dokladů na Sicílii a udávají, že jsou nezletilí. Ti, kdo se prezentují coby dospělí, jsou pak umístěni na luxusní karanténní loď.

Villa Sikania Park Hotel - Siculiana (Agrigento) - Book Now!
komplex s bazénem je pro Afričany málo, požadují něco lepšího

K nepokojům došlo v přijímacím centru Villa Sikania v Siculianě, v oblasti Agrigento. Skupina údajně nezletilých vetřelců požadovala okamžité přemístění do jiného, lepšího zařízení….

Přistáli na Sicílii v ořechové skořápce nebo na pašerácké lodi, ihned po příjezdu byli dopraveni do luxusního letoviska Villa Sikania ve městě Siculiana, ale hosté jsou nespokojeni, buď je to kvůli nabízenému pohodlí nebo existují i jiné důvody. Zdá se, že se hoši jednoduše nudí…

Ve skutečnosti radost ilegálů z tohoto přiměřeného ubytování nemohla být větší, kromě velmi slušně vybavených pokojů poskytuje bazén k potřebné relaxaci a proti nudě, ale pro vetřelce je umístění luxusního zařízení pravděpodobně příliš venkovské. Právě proto bouřlivě protestovali a požadovali, aby byli přemístěni do jiného zařízení, ideálně v ruchu velkoměsta. Blíže k určitým oblastem, které jsou vhodnější pro jejich zábavu.

Siculiana, poliziotto ferito durante la fuga di un migrante da centro d'accoglienza - la Repubblica
nuda, nuda a zase nuda.. hoši z Afriky žádají zábavu

Bouřící se vetřelci byli nakonec zklidněni poté, když byla skupina údajných nezletilců ujištěna, že  budou již brzy přemístěni. Policisté ve výstroji, armáda a karabiníci byli připraveni zasáhnout, nakonec však nebylo jejich zákroku zapotřebí.

Ve světle dalších informací, například toho, co tvrdili muslimští invazisté v Británii, je jisté, že džihádisté očekávají od evropských káfirů mnohem víc, než jen luxusní ubytování v hotelu či prázdninovém středisku, stravu a kapesné. Oni skutečně očekávají vlastní dům, snad i více peněz, auto a další majetek. Vše samozřejmě bez práce, káfir je přece  na dobývaném území povinen nadřazenému muslimovi platit.

Otázka ovšem je, kde vetřelci berou tyto informace? Kde přišli na to, že jsou pro ně v Evropě k dispozici miliony domů, dostatek peněz a všeho, co si žádají? Kdo jim tento obraz pomohl vytvořit? Mnozí z nich na základě podobných pohádek skutečně do Evropy vyrazili. Co bude, až ty miliony invazistů zjistí, že v Evropě není vše tak úplně podle jejich představ?? Vezmou si ty domy sami??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Vetřelci v luxusním italském resortu se bouří, chtějí do lepšího

  1. Jo, již byly případy, kdy si vetřelci berou domy sami, a holky si berou sami jak na běžícím pásu, a nakupovat chodí také často bez peněz. Pašeráci, jako dobří obchodníci jim jistě vychvalují cílová místa pobytu a prezentují je jako ráj, Ten obchod je třeba zarazit stejně jako obchod s drogami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout