Somálec znásilnil šestnáctiletou Němku, i přes nesouhlas Somálska se ho nyní podařilo deportovat

Somálec znásilnil šestnáctiletou Němku, i přes nesouhlas Somálska se ho nyní podařilo deportovat

Jedná se o další případ dlouhodobě nedeportovatelného vetřelce, kterého odmítala (jako ostatně většinu Somálců) přijmout jeho vlastní země. Takových, jako je tento násilný Somálec, je plná Evropa, jen velmi málo z nich se ovšem deportace skutečně dočká. Tento případ je tak pouze světlou výjimkou…

Dne 22. února 2014 nelegálně přijel do Německa jako žadatel o azyl. Jen o pár dní později už seděl za mřížemi za znásilnění.

Německé úřady se dlouho neúspěšně pokoušely deportovat Abdiho Mohameda M. (23 let) do země jeho původu, Somálska. Teď to konečně vyšlo!

V reakci na vyšetřování okres Cochem-Zell oznámil: „Nyní je zde možnost deportovat tohoto žadatele o azyl do země jeho původu. Abdiho Mohameda bylo možno deportovat jedině zvláštním letem  malým charterovým letadlem. Letadlo s problémovým Somálcem dnes ráno konečně přistálo v Somálsku.“

Případ Abdiho Mohameda M. vyvolal pobouření. V trestním rejstříku totiž stihl za velmi krátkou dobu získat celkem deset záznamů.

Somálec (tehdy mu bylo údajně 17 let) znásilnil 3. března 2014, jen několik dní poté, co nelegálně vstoupili do země, 16letou dívku. Ve stejný den napadl také 21letou ženu. Za znásilnění byl odsouzen k šesti letům vězení.

Následovala další odsouzení, když pokračoval v recidivě: exhibicionistické činy, sexuální útoky apod. Nicméně i po deportaci si německé úřady zřejmě uvědomují, že může dojít  tomu, co je celkem běžné: Somálec se může kdykoli v rámci nekončící invazní vlny vrátit zpět.

Jako preventivní opatření proto okres Cochem-Zell, kde vetřelec žil a páchal kriminalitu uvádí, že pokud by se sexuální delikvent, který byl několikrát odsouzen, vrátil do Německa nelegálně, okres by ho již odmítl přijmout.

K tomu jen dodávám, že nepřijme jeden okres, jistě ho přijme jiný. Nebo půjde někam jinam, třeba do Švédska či jiné vítačské země s početnou somálskou komunitou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Somálec znásilnil šestnáctiletou Němku, i přes nesouhlas Somálska se ho nyní podařilo deportovat

  1. Po deportaci zvrhlíka klidně přiveze lodí, či letadlem zase třeba Itálie zpět do EU. Dokud hraniční a další vítací státy EU budou vítat, dotud budou naše ženy, dcery, vnučky ohroženy násilím z řad primitivů a testosteronové tsunami bude pokračovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout