Pozor! Brzy má být schválen Migrační pakt EU, na jehož základě může během tohoto desetiletí zaplavit země EU 60-100 milionů muslimů!

Už od loňského léta ve svých článcích upozorňuji na velmi nebezpečný Migrační pakt EU. Ten byl poprvé představen vloni na podzim a po výhradách některých zemí se dosud přepracovával. A to tak, že pokud bude schválen, může to znamenat nekontrolovatelnou invazi – zejména z Afriky – takových rozměrů, jaké si neumíte ani představit.

Než osvětlím některé nové záludnosti paktu, chtěla bych nejprve upozornit na to, že i vy jste mohli dopomoci tomu, aby nebyl na květnovém summitu schválen, pokud byste podepsali petici, kterou by se museli při určitém počtu podpisů v EP zabývat. Petiční akci spustila už vloni na podzim Marine le Pen, přičemž podpisy se sbírají v rámci celé EU.

Nicméně i přes mnohá upozornění na petici stále chybí tisíce podpisů, celkem asi 8 tisíc. Proto neváhejte a podepisujte. Pokud se podaří nasbírat dostatek podpisů, europarlament bude nucen o podobě či schválení alespoň jednat. Nicméně v současné době to vypadá, jako kdyby většina lidí s paktem souhlasila.

Petici proti migračnímu paktu EU můžete podepsat ZDE.

Detailněji jsem se paktu věnovala už v některých předchozích článcích. Nicméně průběžně se pakt upravoval a to až do tak zrůdné podoby, že je ve výsledku horší, než na podzim loňského roku.

Co je tedy nového v migračním paktu EU, který víceméně navazuje na Marakéšskou deklaraci? Například v předchozí verzi nebyla tzv. „sdílená solidarita“, což jednoduše znamená, že tzv. „migrační zátěž“ by měla přejít zejména ze vstupních zemí (Itálie, Řecko, Malta, Španělsko, Kypr) na země zatím nezatížené, tedy zejména země V4, ale také pobaltské země či jiné státy, které zatím nepřijímaly.

Další novinkou, která nebyla součástí paktu ještě na podzim, je možnost přijímání také ze strany měst či obcí, které mají o žadatele o azyl zájem. V praxi by to tedy znamenalo, že ta města či obce, kde jste si zvolili do zastupitelstev vítače, budou mít možnost přijímat žadatele o azyl i bez toho, aby bylo přijímání schváleno vládou. Pokud to tedy vezmeme do důsledku, tak kompetence v azylové a migrační politice budou do značné míry spíš záležitostí komunální. Města, kde tedy máte v zastupitelstvu piráty, KDU, TOP či jiné vítače, se tak nejspíš mohou na svůj příděl „multikulturního obohacení“ ještě letos „těšit“.

Ostatně, právě s tímto počítá i frakce Zelených, proto vydala směrem k obcím po celé EU výzvu, aby s radostí vítaly „Novoevropany“, nazvanou „Evropa vítá“. O této výzvě jsem již před pár dny psala zde.

Na závěr ještě připomínám, že v květnu by mělo dojít nejen ke konečnému schválení Migračního paktu EU, ale dojde i ke konání sociálního summitu EU a konečnému schválení tzv. Evropského pilíře sociálních práv, který sjednocuje sociální politiku zemí EU. Pilíř byl již před delším časem schválen a na sociálním summitu EU v Portugalsku už bude pouze oficiálně uveden do praxe. O tom, že není dozajista náhoda, že se během jednoho měsíce má sjednocovat sociální politika a schvalovat migrační pakt, snad nikdo nepochybuje.

Výměna Evropanů za Afričany je jedním z hlavních plánů globalistů. Jak se zdá, většina lidí si to stále neuvědomuje, čemuž ostatně nasvědčuje i značný počet podpisů, které stále pod tak důležitou peticí chybí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Pozor! Brzy má být schválen Migrační pakt EU, na jehož základě může během tohoto desetiletí zaplavit země EU 60-100 milionů muslimů!

 1. Bohužiaľ sa zmienka o prijímaní moslimov či černochov a pod. na komunálnej úrovni týka prakticky celej východnej Európy, teda aj Slovenska. Nedávno o tom , ako som sa dočítal, rokovali v Bruseli napríklad primátori Bratislavy, Nitry, Trnavy, nitriansky župan /obdoba českého hejtmana/ a ďalší slniečkari z „ostbloku“. Zhodou okolností aj primátor môjho okresného mesta, kde už teraz sú obrovské problémy s Cigánmi. Najmä po páde Ficovej vlády pred 3 rokmi získali tieto živly v niektorých väčších mestách, mestských častiach a krajoch na Slovensku veľkú moc a ich obyvatelia sa najneskôr o 4-5 môžu „tešiť“… ani nemusím dodávať na čo.

 2. Situace je vážná, pokud nechceme dopadnout jako ve Francii s hrozící občanskou válkou, pak podpis petice je to nejmenší, co může člověk pro svou bezpečnost udělat, a samozřejmě volit proti imigrační strany.

 3. až na to, že ta fotka je stará 30 let… V roce 1990 zkolaboval komunistický režim v Albánii a následný neklid vedl k masivní emigraci. Na fotografiích je italská loď Vlora, která byla 7. srpna 1991 v albánském přístavu Drač napadena davem zhruba dvaceti tisíc utečenců a kapitán byl donucen odvézt tyto lidi do Itálie. Italská policie však utečence zablokovala v přístavu a většinu z nich následně deportovala zpět do Albánie.

  1. Ano, znám historii obrázku. Jenže jde o obrázek ilustrační, samozřejmě tam bylo možné dát cokoli. Článek nepopisuje něco, co se už stalo, ale cosi, co je teprve v plánu. Pak mohl být ilustrační obrázek jakýkoli, stejně se tam mohl dát jakýkoli jiný obrázek ze stávající invaze. Opět by se někdo ozval, že to je staré… Samozřejmě tam mohla být i vlajka EU, eurokomisařka Johanssonová, která pakt protlačuje nebo Marine le Pen, která vymyslela petici… To by se ale mohlo nelíbit někomu jinému…..

    1. Psát, že jde o ilustrační obrázek netřeba, myslím, že inteligentní člověk to v podobném případě pochopí.
     Není to o omezení migrace. Naopak, je to o omezení NELEGÁLNÍ migrace a o schválení . zjednodušení – té legální, jenž nyní má být legální i migrace klimatická, tedy každý Afričan bude legální.
     Asi jste to četl hodně špatně. Reálně EU nikdy neměla snahu hranice hlídat, štědře platí neziskovky, které do Evropy pašují Afričany. Dosud vzešlo z dílny EU už několik různých deklarací, na jejichž základě má být migrace legalizovaná. Ne migrace, ale hotová invaze. Někdy třeba jen do sáhodlouhé deklarace vloží jednu větu, to stačí.
     Zděšeni jsou z migračního paktu v celé Evropě, tedy samozřejmě všichni, mimo sluníčkářů. Marine le Pen by nesepisovala petici proti něčemu, co brání migraci. Zkuste si zjistit víc, ten dokument je pro Evropu záhuba obzvlášť nyní, když už existuje něco jako „klimatický uprchlík“….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout