Muslim lituje, že se mu v Drážďanech při atentátu povedlo zavraždit jen jednoho muže

Muslim lituje, že se mu v Drážďanech při atentátu povedlo zavraždit jen jednoho muže

Podobně zřejmě lituje každý správný džihádista vždyť zabíjet káfiry tak, jako to dělal lžiprorok Mohamed, je plně v souladu s Koránem. A tento syrský recidivista měl od začátku v úmyslu zabít mnohem víc káfirů…

Soud začal téměř o hodinu později. Nejvyšší státní zástupce nepožaduje jen odsouzení za vraždu a pokus o vraždu. Chce také vymáhat preventivní vazbu pro obžalovaného.

Sám Abdullah A. H. H. (21) nyní o obviněních mlčel.

A tak se soud poradil s psychiatrickým expertem. Obviněný během výslechu hovořil s psychiatrickým expertem a hovořil „přátelským, přístupným, ale vážným způsobem“ o hrůzném činu vraždy a jeho motivech.

Abdalláh vysvětlil expertovi Norbertu Leygrafovi (68), že „oblasti, kde islám nevládne, jsou válečné zóny“.

Také řekl, že pachatel zavolal své matce po jeho propuštění na konci září 2020 s tím, že ho požádala, aby přišel k rozumu. Že když byl ještě ve vazbě, snažil se získat zbraně, jako je kalašnikov, aby zabil nevěřící.

Již druhý den po jeho propuštění se syrskému muslimovi podařilo koupit ve městě dvě sady nožů s celkem pěti čepelemi. Ve stejném obchodě si také koupil modlitební kobereček. V den zločinu šel do mešity, modlil se k Alláhovi a žádal o sílu k provedení útoku.

V centru města sledoval několik lidí, ale nevyhodnotil jako vhodné oběti. Stručně řečeno: tito kolemjdoucí měli štěstí v neštěstí.

Pak potkal Thomase L. a Olivera L. Turisté se večer procházeli ruku v ruce  starým městem a smáli se. Pro Abdullaha A. H.  to tentokrát byli nevěřící, kteří mají být zabiti. Samozřejmě ho zaujalo, že jde o homosexuály, ti jsou totiž mezi prvními, kdo je na dobývaném území zabit. Jako první mají být zabiti odpadlíci a hned po nich homosexuálové. Pak teprve je odsouzen k smrti zbytek, přičemž část káfirů může zůstat, ale musí platit džizju (daň podřadného káfira nadřazenému nemuslimovi). Zde tedy byly ideální oběti….

Zezadu vrazil do těl mužů nože. S takovou silou, že se jeden nůž dokonce zlomil. Oliver L. se masivně bránil a oba křičeli o pomoc. Pak musel vetřelec utéct. A pachateli, který si  díky svému činu zajistil cestu do nebe, bylo velmi líto, že při krveprolití nezemřeli oba muži, ale pouze jeden.

Zločin nebyl chybou, ale chybou prý bylo jen to, že si čin pořádně nepromyslel, takže ho příliš odfláknul a zemřel tak jen jeden káfir.

Tato prohlášení ukazují děsivé paralely s jeho dřívějším chováním. Abdullah A. H. H. plánoval krveprolití uprostřed Drážďan už před lety. Tato skutečnost byla odhalena u soudu v roce 2018. Už tehdy se přiznal, že plánoval mohutný výbuch na festivalu filmových nocí.

Kromě návodu na sestavení výbušných zařízení si z internetu stáhl také „Pokyny pro mučednické operace“. Chtěl tyto pokyny důkladně propracovat, aby neudělal chybu. Naštěstí byl zatčen včas, tedy dřív, než si je mohl pečlivě nastudovat.

Vězení (celkem více než tři roky) ho však od jeho poslání neodradilo. Pouhých pět dní po propuštění pobodal Thomase L. a Olivera L.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim lituje, že se mu v Drážďanech při atentátu povedlo zavraždit jen jednoho muže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout