Kdo byli čtyři „mladíci“, kteří znásilnili 13letou dívku v Reutlingenu?

Kdo byli čtyři „mladíci“, kteří znásilnili 13letou dívku v Reutlingenu?

I na mainstreamu se objevila informace o hromadném znásilnění třináctileté dívky v německém Reutlingenu. Samozřejmě ihned vyvstaly otázky, jakého původu byli tito „mladíci“? Hned na začátek mohu potvrdit, že Němec nebyl ani jeden. Tedy německé občanství měli hned tři z nich, ale měli samozřejmě i druhé občanství, které ukazovalo na původ rodičů, který byl neněmecký.

Nutno podotknout, že všichni bydlí v přistěhovalecké čtvrti. Tedy jsou spíš ukázkou, že je zcela zřejmě důležité, v jakém prostředí daný jedinec vyrůstá a s kým se od dětství stýká.

Co se vlastně stalo?

V Reutlingenu (Bádensko-Württembersko) čtyři teenageři ve věku 16, 17 a 19let, znásilnili 13letou dívku v obchodním parku. Prokuratura ve čtvrtek uvedla, že čtyři mladíci se ve středu kolem 22:25 setkali s dívkou a jejím 16letým kamarádem ve vagónu vlaku směrem na Stuttgart. Na jedné zastávce podezřelí údajně donutili své oběti vystoupit a oddělili je.

Dva z nich – 16 a 17letý – pak údajně vyhrožovali chlapci, kterého zranili obuškem, zatímco další dva – druhý 17letý a 19letý – dívku znásilnili, pak nasedli do vlaku a ujeli.
Dívčinu příteli se nakonec podařilo zalarmovat policii, které se podařilo skupinu zatknout o chvíli později na vlakovém nádraží v Kirchheim-Ötlingenu.

13letá dávka utrpěla lehká zranění a byla léčena v nemocnici. Čtyři podezřelí, 16letý Chorvat, dva 17letí s německým a italským občanstvím (zřejmě bratři, dvojčata) a 19letý Turek s dvojím občanstvím (narozený v Německu tureckým rodičům), byli ve středu večer předvedeni před soudce a následně převezeni do vězení. Vyšetřování stále probíhá.

Tolik tedy k případu, který nám – jako tradičně – podala mainstreamová média tak, aby nakonec zůstalo více otazníků, než odpovědí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Kdo byli čtyři „mladíci“, kteří znásilnili 13letou dívku v Reutlingenu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.