Francie: Patnáctiletý student pobodal ředitelku školy

Francie: Patnáctiletý student pobodal ředitelku školy

Vzhledem k tomu, že k útoku došlo v obci, která je jakýmsi multikulturním předměstím Paříže, pak si lze domyslet, že pachatel zřejmě nebude původní Francouz. Bližší informace o pachateli zdroje neuvádí, ale právě místo, kde se útok odehrál, samo o sobě napoví…

The Canal Saint-Denis and its Sounds – A Postscript | Soundlandscapes' Blog
Saint Denis vypadá spíš jako Mogadyšo nebo Lagos

Ve čtvrtek 11. března 2021 byl zatčen a vzat do vazby 15letý chlapec, jak potvrdilo bobignyské státní zastupitelství v  Seine-Saint-Denis. Podle prvních poznatků vyšetřování tento student střední odborné školy v Saint-Denis (Seine-Saint-Denis) pobodal ředitelku školy.

Ředitelka, která byla střelena do hrudníku a žeber, zůstane šest dní v pracovní neschopnosti .

GalliaWatch: The horror of Saint-Denis
to není Afrika, ale francouzské Saint Denis…

Student ve čtvrtek ráno násilně zaútočil na ředitelku a školní asistenty, kteří se ho snažili přemoci, než zasáhla policie. Poté byl zatčen před školou. Podle zdroje blízkého případu byl student disciplinární komisí ze střední školy vyloučen.

Mathieu Hanotin, starosta Saint-Denis, plně podporuje oběť a vzdělávací komunitu. „Takové násilí uvnitř školy je nepřijatelné a město Saint-Denis bude pokračovat v preventivní a mediační práci s mladými lidmi v souvislosti se školami.“

Saint-Denis je pařížské předměstí, kde je původní Francouz vzácností. Použití nože pak ukazuje na menšinu, která tomuto ghettu zcela jasně dominuje..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Patnáctiletý student pobodal ředitelku školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout