Mladí Italové vyrazili do ulic na lov kriminálních invazních gangů

Mladí Italové vyrazili do ulic na lov kriminálních invazních gangů

Že by se konečně začala nejmladší generace měnit? Tedy alespoň v Itálii (a některých dalších západoevropských zemích) to tak vypadá, podle všeho se již nejmladší generace přiklání spíš k politice Salviniho a Meloni, než k politice socanské, tedy vítačské, jako tomu je u mladých mezi 30 – 40 lety.

Mladí ze severoitalského města Vicenza se rozhodli jejich město vyčistit od invazního odpadu – tzv. „nezletilců bez doprovodu“-, který město sužuje značnou kriminalitou.

Prostřednictvím nyní zablokované stránky Instagramu Solidea Ardita vyzvali mladí k obraně města před gangy tzv. „přistěhovaleckých dětí bez doprovodu“, které terorizují občany. V praxi to probíhalo tak, že skupina mladých zorganizovala skutečné občanské hlídky.

„Nejsme chlapci z farnosti, nejsme skauti a nejsme stydlíni, kteří se jen dovolávají vhodných řešení. Nevoláme policii a nevoláme pomoc. Přišli jsme tě chytit a lovíme tebe a tvé strážce, kteří neustále opakují, že všechno bude v pořádku, zatímco naše civilizace si hřeje hady na svých prsou.“

Na Instagramu se fotografie objevila s transparentem Vicenza blackflag, který jednoznačně zněl: „Proti dětským gangům – jste to jen vy a vaše posádka“. Posádka, tzv. „rondisté“ jsou bojovníci proti tzv. „dětským gangům přistěhovalců“.

K rondistům se přidávají stále mladší členové: rondistům je mezi 18 a 25 lety a jsou také inspirováni podobnými skupinami, které se objevily v jiných evropských zemích. K tomu podotýkám, že i mezi francouzskými identitáři, kteří hlídali hranice před vetřelci a nedávno byli soudně rozpuštěni, byli většinou mladí.

„Jdeme si pro tebe,“ je hrozba pro delikventy a jejich „pasáky“. Středolevá radní Sandro Pupillo, známá svou neochvějnou obranou muslimské invaze, říká: „Zastrašující demonstrace prosáklé násilím a rasismem jsou nesnesitelné. Tyto skupiny musí být izolovány.“ Model, který noví mladí rondisté následují, je dovážen z Německa a Francie, kde se také vytváří skupiny mladých, kteří loví zahraniční gangy.

Zajímavostí je, že v diskuzi u článku o rondistech z Vicenzy kdosi místní píše, že se jim už podařilo „vyčistit“ tamní park od drogových dealerů. To vše samozřejmě za nesouhlasného „kvikotu“ socanské radnice.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.8]

10 thoughts on “Mladí Italové vyrazili do ulic na lov kriminálních invazních gangů

 1. Stát se to u nás tak jsme uvězněni do žaláře. Nejhorší na tom všem je že to tito mladíci dělají dobrovolně pro svou zemi, u nás to dělá městská policie proti lidem vlastním a invazivní svoloč chrání. S výjimkou v Praze a Karlových Varech.

 2. Po pravdě řečeno spěje situace v Evropě k defenestraci těch co ji zatím k jejímu neprospěchu. Většinou je to socanská lůza rozlezlá od radnic přes parlamenty, vládu až k soudům. Bez toho nebude možno Evropu zachránit jako svébytnou komunitu po staletí na čele technického i humanitního rozvoje světa. Moc času nezbývá.

 3. Dobrá zpráva děkuji, mám z toho fakt radost, že se přece jen začíná něco dít proti tomuto bezpráví obsazování Evropy. Ta radní to musí být exswyně, takovou čarodějnici zabalit do dárkového balení a směr Afrika. Návrat nežádoucí. ?‍♂️?‍♂️

 4. Italové jsou zadlužení, stačí, když jim Bruselští ukážou zuby a bude po rebelii.
  Dokud bude co do hrnce, rak se občani nezberchají k odporu.
  A až nebude co do hrnce, tak bude na nekrvavé řešení pozdě.
  ?

 5. Jejda co to, teď se píšou komentáře zde a takto? Teda mám to u všech příspěvků. Koukám, že dělají vše pro to jak to ztizit a znepříjemnit. Pokud to není jen chyba. Jo a jinak článku jediné, super a ještě jim pěkně nandat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout