Za nezájmu většiny Evropanů se v EP legalizuje invaze i islamizace

Za nezájmu většiny Evropanů se v EP legalizuje invaze i islamizace

Asi to není jen tak náhodou, že se v Bruselu pokouší protlačit záležitosti kolem invaze v době, kdy nikoho nezajímá. Není náhoda, že právě nyní prošla europarlamentem tzv. „klimatická migrace“, což je ovšem termín, který byl zaveden již v rámci Agendy 2030 a posvěcen pak byl na loňském summitu v Davosu.

V této době se opět ozvala švédská eurokomisařka Johanssonová, která neustále tlačí na další a další přijímání vetřelců do zemí EU. Potvrdila, že EK bude i nadále invazi podporovat a stále trvá na zavedení jednotných azylových pravidel.

Mimo tuto prakticky neustávající iniciativu z vedení EU se také hlasovalo v europarlamentu. Tam se ovšem nejednalo pouze o tzv. „klimatickou migraci“ z pera OSN (UNHCR), která by de facto legalizovala takřka každého afrického vetřelce, ale také se hlasovalo k záležitostem, v jejichž důsledku se bude mnohem snadněji alepsoň lokálně přecházet na právo šaría, stejně tak podnítí další vetřelce ke stěhování do zemí EU, které nyní zcela legálně umožní praktikovat alespoň některé prvky práva šaría zcela legálně.

O co se jedná si můžete poslechnout v tomto videu, kde o celém hlasování referuje europoslanec MUDr. Ivan David:

Ivan David potvrzuje, že EU hodlá ustupovat islámu a podporovat invazi

Možná už video znáte, nicméně pro ty, kdo nejsou informováni, oč se jedná, jen připomínám, že pojem „klimatický uprchlík“ se skloňuje už nějakou tu dobu a nejde o nic jiného, než o způsob, jak dostat mnohem víc muslimských vetřelců do Evropy a to zcela legálně.

To ruku v ruce s novými jednotnými azylovými pravidly, které protlačuje EK, by skutečně udělalo z každého, kdo přichází z nepříznivých klimatických podmínek, zcela legálního „uprchlíka“.

Další hlasování pak jen potvrzuje, že jde především o podporu muslimské invaze, neboť podpora dětských sňatků, potažmo tedy pedofilie není nic jiného. Totéž lze říct o podpoře práva šaría. Muslimští invazisté nepřijíždí do Evropy proto, aby se integrovali. Zapadnou výhradně do své společnosti, přičemž časem budou požadovat po Evropanech, aby se právu šaría podřídili. Úplně stejný scénář můžeme vidět i v jiných islamizovaných územích, ať už se jedná o Asii nebo aktuálně především Afriku.

A opět bych ráda upozornila na to, že všechny tyto šílenosti podporuje nejen EK, ale také volení europoslanci, které volili i mnozí z vás. Například pro klimatickou migraci, což je podpoření zcela nekontrolovatelné invaze, hlasovali z ČR europoslanci za KDU-ČSL, TOP0,09,STAN, Piráty, ANO a KSČM. Vše ostatní můžete slyšet ve videu.

Samozřejmě, podobně hlasovala i většina europoslanců z dalších zemí, tedy opět se hlasovalo zejména v neprospěch většiny Evropanů. To vše posvěceno i občany EU.

Na hlasování jsem chtěla upozornit i proto, abych ukázala, že invazi a islamizaci, včetně plíživého zavádění práva šaría, takto podporují i sami Evropané a to právě tím, co vysílají do Bruselu. Už nyní tvoří asi 70% všeho, co projde českým parlamentem, směrnice, nařízení, normy či zákony, které přijdou z EU. A náš lokajský parlament stejně, jako ostatní lokajské parlamenty, vše odkývne.

Jedním z bodů Agendy 2030 je i masová invaze, v plánu je přemístění asi miliardy lidí do roku 2030. Konkrétní plánované počty za letošní rok lze dohledat i na stránkách UNHCR, já jsem je uváděla v tomto článku. Zde ovšem nejsou započítáni ti invazisté, kteří přijedou „po vlastní ose“.

Za nezájmu drtivé většiny lidí se tak schválilo něco, co bude mít skutečně nedozírné důsledky. Do ekonomicky likvidované Evropy přijdou miliony parazitů, kteří očekávají, že dostanou nejen bydlení a štědré dávky, ale počítají s tím, že si jednou tento kontinent převezmou. A budou zde zcela legálně, neboť přijdou ze špatných klimatických podmínek.

Velmi naivní je pak si myslet, že se to netýká i nás. Evropa není nafukovací a připravovaná jednotná azylová a migrační pravidla ruku v ruce s postupným předáváním suverenity národních států papalášům v Bruselu, pomůže rozptýlit invazní muslimská vojska po celé EU.

Europarlament také potvrdil, že mu nijak nevadí postupné zavádění práva šaría, tedy hodlá dělat další ústupky muslimům. Včetně legalizace dětských nevěst a brzy zřejmě i šaría zón, které se budou jako rakovina rozlézat do doby, než si postupně zaberou celé země.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Za nezájmu většiny Evropanů se v EP legalizuje invaze i islamizace

  1. Ať se pak elity nediví, že najednou přijde tvrdá revoluce proti covidotyranii a následně pak ve volbách vyhraje nový malíř pokojů.
    V historii se kolikrát hřešilo na to, že se lid nevzbouří a extrémisté nevyhrají, ale nakonec na vše došlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout