Itálie: Pákistánec znásilňoval a zavraždil vlastní dceru

Itálie: Pákistánec znásilňoval a zavraždil vlastní dceru

Muslimští vetřelci nemíří do Evropy proto, aby se přizpůsobili zdejším zvyklostem, naopak si nesou svoje zvyklosti do Evropy. Pákistánci spolu s Afghánci patří k tomu nejhoršímu, co do Evropy putuje z oblasti Středního a Blízkého východu. V Pákistánu jsou zcela běžné dětské sňatky, devítileté nevěsty tedy nejsou žádnou výjimkou.

Dnes padl konečný rozsudek ve věci vraždy Azky Riazové, který potvrdil doživotí. Včera přišel rozsudek odvolacího soudu v Anconě v procesu proti Muhammadu Riazovi, 46letému pákistánskému zedníkovi, obviněnému z vraždy jeho 19leté dcery Azky.

K vraždě došlo večer 24. února 2018 v Trodica di Morrovalle. Otec Azku udeřil a nechal ji zbitou na ulici ve tmě a v lijáku, těsně poté ji přejelo auto. Muž je také obviněn ze sexuálního napadení své 19leté dcery a násilného zacházení s ní, její sestrou a dvěma bratry, všechny děti byly v té době nezletilé a žily se svým otcem nejprve v Montelupone a později v Recanati.

Azka Riaz, pákistánská dívka, žila v Trodica di Morrovalle, provincii Macerata. Právník Paolo Carnevali, který se stará o zájmy ostatních dětí Muhammada Riaze, odhalil mrazivé detaily: dívka byla nucena nechat svého otce, aby ji znásilňoval, aby uchránila od znásilnění svoji mladší sestru.

Byla nucena jít třikrát na potrat, také musela užívat léky, které jí poslali z Pákistánu. Rodina se již domluvila, že provdají její mladší dceru už v době, když jí bylo pouhých 9 let: dítě před sňatkem uteklo a po návratu byla dívka zbita.

Oběma sestrám nemohl nikdo pomoci, a tak se 19letá dívka nabídla svému otci, aby zachránila nejmladší sestru. Právník, který muže obhajoval, vysvětlil, že otec oběti si vraždu nepamatuje, protože hodně pil. Děti na druhou stranu všechno potvrdily: jedna dcera slyšela výhrůžky Azce, další vše viděla klíčovou dírkou. Matka, která žije v Pákistánu, slíbila své dceři, že se vrátí a všechno napraví, ale už to nestihla….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout