Muslim byl zatčen za to, že plival na jídlo na indické svatbě (video)

Muslim byl zatčen za to, že plival na jídlo na indické svatbě (video)

O plivání či vypouštění jiných „tělních tekutin“ do jídla káfirů se hovoří poměrně často. Muslimové tak dávají najevo pohrdání káfiry zejména tehdy, kdy jsou nuceni v rámci vlastní obživy na ně pracovat (všude nedostávají štědré dávky tak, jako v západní Evropě).

Je také známo, že džihádisté již dlouho chtějí otrávit zdroje pitné vody. Už v roce 2002 FBI zatkla dva džihádisty, kteří měli připravené plány, jak otrávit dodávky vody. V roce 2003 al-Káida pohrozila otrávením zdrojů vody v západních zemích. V roce 2011 plánoval džihádista ve Španělsku také otrávit dodávky vody.

A v květnu 2013 bylo sedm muslimských „chemických  inženýrů“  přistiženo při vstupu na přehradu Quabbin, klíčovou zásobu vody pro Boston.  O měsíc později byly ve vodárně, která dodává vodu do Velkého Bostonu, porušeny zámky.

V květnu 2013 byli v Kanadě chyceni džihádisté, kteří plánovali otravu vzduchu a vody, aby zavraždili až 100 000 lidí. V říjnu 2013 FBI vyšetřovala možnou hrozbu kontaminace dodávek vody ve Wichitě. V lednu 2014 se muslim vloupal do úpravny vody v New Jersey.

Indie je jedna z mála zemí, které se rozhodly začít bránit islamizaci. Vzhledem ke značným problémům s muslimskou komunitou zakázali další podávání azylu v zemi muslimům. Postupně došlo i k rušení madras (islámských škol) a dalším krokům, které mají zabránit postupující islamizaci země. O to víc muslimové tamní většinové hinduisty nenávidí.

plivání do jídla káfirů není u muslimů nic neobvyklého

20. února zatkla meerutská policie muslima za to, že plival na jídlo, když pracoval jako kuchař na hinduistické svatbě. 18. února se na sociálních sítích začalo šířit video, ve kterém byl muž viděn, jak plive na těsto. Video sdílelo několik obyvatel.

Místo bylo identifikováno jako Aroma Garden, Meerut. Osoba na videu byla identifikována jako Naushad.

20. února meerutská policie na Twitteru potvrdila, že ve vedení stanice bylo nařízeno případ vyšetřit. Podle zpráv se Yashodě Yadavové, viceprezidentce advokátní komory Meerut, podařilo Naushada najít.

Několik videí o Naushadovi, který byl za své činy zbit, koluje také na platformách sociálních médií.

Tak myslím, že v Evropě by muslimské plivání do jídla policie neřešila, víme-li, že často neřeší ani násilná napadení či znásilnění. Nyní se naskýtá otázka, copak se asi nachází v jídle z kebabáren, do nichž zejména spousta mladých tak ráda chodí??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Muslim byl zatčen za to, že plival na jídlo na indické svatbě (video)

  1. TAK AK VÁM IDE OTVORIŤ OBRÁZOK, JEDNA SA O KVALITNE ZDRAVOTNE OKULIARE .
   SÚTU HYPERSOLARNE OKULIARE TESLA .
   VŠIMNITE SI PROSÍM NA NICH DETAIL V SKLE ,AKOBY FOTBALOVA LOPTA ,DALEJ AJ ZNAK TROCH KRYŠTALOV A NAKONIEC TIE ČIARY PRED DOPADOM NA SKLO A NÁSLEDNE PEKNEJ ŠPIRALI ZA SKLOM SMEROM K OKU .JEDNA SA O DISHARMONICKE SVETLO A JEHO UPRAVU NA HARMONICKE SVETLO ..(UPRAVA OTRAVENEHO SVETLA).
   PRIROVNÁM ,AKO KED SA MALÉ DIETA UČI NA HUSLE ,TAK PRI TOM POČUVANI VAM IDE PRIAM PUKNUT HLAVA .NO KEDĎ SA TO NAUČI TAK TONY KRASNE LADIA ,JE TO ODA POČUVAT .
   TAKÉTO NEUPRAVENÉ SVETLO JE VŠADE OKOLO NÁS .. MONITORY MOBILI ,LED ŽIAROVKY VO VYPNUTOM STSAVE VYDAVAJU ZŽIARENIE A DO ATMOSFERY V SLNEČNYCH DŇOCH SYPANI BIELI PRACH ..(GERMANIT).
   TAK A V SKRATKE, DALEJ NASLEDKY .
   NA SIETNICU VÁM PERMANENTNE DOPADÁ ŠPATNE SVETLO TO MA VPLINV NA NEURONY A SPOÔSOBUJE TO TO ŽE VO VAŠOM KRVNOM RIEČYSKU SA VOLNE SAMOSTANE POHYBUJUCE KRVINKY ZACČNU SPÁJAT A VYTVARAJU ZHLUKY CČO MOZŽE NEBEZPEČNE VIEST K TROMBIÓZE A ZAÁSTAVE SRDCA . PROSIM ZVAZŽTE SI TÚTO INFORMACIU PREVERTE A. CHRANTE SI ZRAK .
   DODAVÁM ŽE MA TO ZAUJALO KED SOM NA NAVŠTEVE VIDEL V TV TIE HVIEZDY AKO NAPRÍKLAD TIE SVETOVÉ POROTY SUPERSTAR POŽIVAJU PODOBNE IMAGOVE OKULIARE .. ZO ŽLTIM ALEBO MODRIM SKLOM A ISTE AJ INE.
   JA TV NEPOŽIVAM SKRZ PODPRAHY A ZASIEVANIE PSYCHOCHOROB UŽ HODNE DLHO .

  1. já bych k nim v životě nevlezl..
   Těm muslimským hovadům není fakt dobrej vůbec nikdo,dobře,že tomu zmrdovi rozbili ten jeho hnusnej arabskej rypák!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout