Indie zakazuje islámské školy, dál tak pokračuje v potlačování islamizace

Indie zakazuje islámské školy, dál tak pokračuje v potlačování islamizace

Už asi před rokem se Indie rozhodla jít proti probíhající islamizaci země tím, že ze zákona v této zemi nesmí dostat azyl muslimové. Muslimové na území Indie jsou zejména na více islamizovaných územích velmi násilní, často dochází k hromadným znásilněním hinduistek, mnohdy zakončeným smrtí.

V Indii už tak nepřijímají žádné přistěhovalce z muslimských zemí, žádný další muslim už nesmí dostat trvalý pobyt na území některých indických států.

Ve státě Asam se nyní rozhodli podniknout další kroky k potlačení islamizace zrušením asi 700 madras (islámské školy). To jsou přesně ty školy, které pomáhají mešitám ve vymývání mozků muslimské mládeže. Tyto školy jsou v islamizovaných evropských zemích zcela běžné.

U nás zatím nejsou povoleny (muslimové tak mají pouze své školky), ale je nasnadě, že jakmile se o něco více islamizujeme, budeme v tomto následovat některé další evropské země. Ostatně, i naše ministerstvo školství před časem na základě soudního verdiktu povolilo hidžáby na školách.

Muslimské země jsou samozřejmě rozhodnutím vlády indického státu Asam, jehož kroky zřejmě postupně následuje celá Indie, zděšeny. Tak jako Turecko, z jehož provenience je toto video:

V minulosti věděli také Evropané, že si nesmí islám na své území vpustit. Dnešní zdegenerovaná Evropa se však zcela dobrovolně islamizaci oddává. Pak mají mnohem víc rozumu v Indii nebo Barmě (Myanmaru), kde dali zcela jasně najevo, že si rakovinu jménem islám v zemi dál bujet nenechají.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.