Multikulturní Berlín: 40 mužů s železnými tyčemi, holemi a noži řádilo v ulicích

Multikulturní Berlín: 40 mužů s železnými tyčemi, holemi a noži řádilo v ulicích

Mnozí naivové si myslí, že v Německu se velmi striktně dodržují jakási pravidla. Ta jsou ovšem striktně vyžadována jen po etnických Němcích, ne tak po těch, kdo zemi multikulturně obohacují. Ostatně, po nich se dosud nevyžadovala ani mnohá jiná pravidla, velmi často unikají spravedlnosti i v případě závažných trestných činů.

K incidentu došlo na severu berlínské čtvrti Neukölln. V úterý odpoledne obyvatelé Glasower Straße zalarmovali policii a oznámili, že se dvě skupiny vzájemně napadly před kavárnou. Do potyčky se podle svědků zapojilo asi 40 lidí. Údajně se navzájem napadali železnými tyčemi, holemi nebo noži.

Zraněný 21letý muž s krvácejícími bodnými ranami na ruce a stehně byl zatčen. Předtím však utekl a snažil se zbavit pytlíku s drogami. Policie proti němu zahájila trestní řízení pro podezření z porušení zákona o narkotikách. Jedenadvacetiletý muž nechtěl, aby byla jeho zranění ošetřena. Nakonec byl po zásahu policie propuštěn.

Policisté vyslýchali i další osobu, 38letého muže. Podle výpovědí svědků mohl být právě on tím, kdo vyvolal konflikt.

Příčina sporu je stále neznámá. Spojení s klanem nelze v tuto chvíli vyloučit. Někteří účastníci rvačky měli kontakty s kriminálním prostředím.

Kromě policistů se na operaci podíleli také pracovníci záchranné služby. Policie vyšetřuje pozadí hádky a porušení předpisů.

K tomu jen připomínám, že i přes tyto takřka každodenní klanové potyčky si Němci dováží do země další a další muslimské invazisty (jen za poslední týden 3 plná letadla Afghánců a Iráčanů z řeckých táborů). Je pak jen otázkou času, než si tato islamizovaná území, která beztak považují muslimové za svoje, převezmou zcela oficiálně a legální, demokratickou cestou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout