Nigerijská mafie spolupracuje s pašeráckými neziskovkami

Nigerijská mafie spolupracuje s pašeráckými neziskovkami

Jak sami jistě víte, tak nechvalně známá nigerijská mafie již operuje po celé Evropě. Zpravidla má „na starosti“ prodej drog, organizování prostituce či vydírání. Nigerijští vetřelci pak spolupracují s neziskovkami, které do Evropy dováží nejen jejich příbuzné, ale i prostitutky do jejich „stáje“ nebo další drogové dealery.

Spekuluje se nakonec i o tom, že s mafií tak spolupracují i italští sociální demokraté (PD), koaliční partner vládního hnutí 5 hvězd, ale i Vatikán. Kažopádně nepřímá spolupráce zde viditelně existuje.

V odposlechu, který obsadil druhé místo v italském tisku, se jeden z šéfů nigerijské mafie modlil za to, aby „doprava loďmi neziskovek z Libye do Itálie nikdy neskončila“, modlil se i za otevřené přístavy.

Ve skutečnosti PD (vládní Demokratická strana, obdoba naší ČSSD), neziskovky a Vatikán po celou dobu pracují pro nigerijskou mafii. Není jasné, zda vědomě, ale jejich vina je v tomto směru nesporná.

Všichni ti, kdo otevírají přístavy, tedy zcela jasně pracují pro nigerijskou mafii také proto, že šéfové nigerijské mafie patří k těm, kteří volají po znovuotevření přístavů asi nejhlasitěji.

Kdoví, možná, jednoho dne zjistíme, že někteří z těchto mafiánů jsou členy PD nebo členy nějaké pašerácké neziskovky. Nebo možná dobrovolníci ve společnosti Caritas.

„Modlím se, aby doprava loďmi neziskovek z Libye do Itálie nikdy neskončila“ zněl výrok šéfa nigerijské mafie, zaznamenaný v odposlechu, který byl nařízen v rámci vyšetřování činnosti nigerijské mafie v Itálii. Když se dostal do vlády Salvini, tak „zásilky“ z Afriky skončily. Ale teď jsou přístavy opět otevřené, právě díky nové vládě, kde byla Salviniho Liga vyměněna za PD (soc. dem.).

Zde je tedy vidět spojení mezi neziskovkami, levicí a nigerijskou mafií.

Neziskovky, štědře dotované EU, jsou taxíky nigerijské mafie. Tu a tam (ne tak zřídka), se na pašování podílely dokonce i italské vojenské lodě, opět za podpory PD. Nyní, poté, co se PD vrátila do vlády, počtvrté za šest měsíců bez všeobecného mandátu, jsme svědky nového boomu v přistáních lodí neziskovek.

V Perugii, po posledních dvou velkých vyšetřováních policejního ředitelství v oblasti drog a prostituce, bylo v posledních měsících jasné, co se ve skutečnosti děje.

Kdo připlouvá na lodích bylo vždy jasné: drogoví dealeři a prostitutky. Pro nigerijskou mafii je to velká pomoc.

90 % nelegálních vetřelců bylo tehdy – a v některých případech je i nadále – přímo vyzvednuto loděmi neziskovek a převezeno do Itálie. Dokud byl ve vládě Salvini, nigerijská mafie byla znepokojena a měla obavy o své „zboží“. Stejně, jako se vlády Salviniho obával Vatikán a levicoví starostové, spolupracující s nigerijskou mafií. Zvláštní pašerácká sešlost.

Čluny bývají naložené drogovými dealery a prostitutkami. Chcete důkazy? Ty existují, i když italská mainstreamová média o tom ze zřejmých důvodů nemluví. Policie má odposlechy, svědectví, stížnosti, které toto vše po zatčení 8 nigerijských šéfů dokazují. Tito Nigerijci využívali tzv. „humanitární dopravy“ do Umbrie k pašování prostitutek a drogových dealerů.

Mobilní tým z Perugie po třech letech hloubkového vyšetřování mimo jiné přináší svědectví prostitutky:

„Opustila jsem Nigérii spolu s dalšími krajany, muži a ženami. Pak jsme nastoupili do náklaďáků, abychom se dostali do Libye. Jednou jsem byla uvězněna tady v uprchlickém táboře.

Na otázku, zda mladá žena zaplatila za jízdenku, odpověď zněla ne:

„Pašerákům (libyjským a nigerijským) jsem platila sexem, který byl jízdenkou.“ Proto otěhotněla.

Zločinecká organizace se skládá z Nigerijců, kteří čekali v Perugii na příchod „zboží“. A byli velmi znepokojeni – jak bylo zřejmé z odposlechů –, že cesta z Libye byla přerušena, když byl ve vládě na ministerstvu vnitra Salvini.

Zajímavá byla například tato pasáž ze zveřejněných odposlechů z mobilních telefonů Nigerijců:

„Mám pět žen, které musí přijít: Modlím se, aby obchodování s lidmi z Libye neskončilo“.

Nejprve jen na skok na loď a pak je už převedli na lodě neziskovek, čekajících na náklad, jak říká bývalá nigerijská prostitutka:

„Po příjezdu do Itálie jsem zpočátku zůstala uvnitř přijímacího centra na Lampeduse. Ale pak se mi podařilo uniknout a dostat se do Perugie, s čímž mi opět pomohla neziskovka.“

Ale prostitutky jsou to nejmenší nebezpečí. Nebezpečím jsou především žadatelé o azyl, kteří pro nigerijskou mafii prodávají drogy.

Je těžké nevěřit, že všechen tento tok peněz nakonec nefinancuje neziskovka a všichni, kdo invazi podporují. Nakonec, uvědomte si, že tyto neziskovky jsou do značné míry dotovány z EU. Dovoz „zboží“ pro Nigerijskou mafii si tak platí sami Evropané.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “Nigerijská mafie spolupracuje s pašeráckými neziskovkami

  1. To je jasné, že bez páté kolony chamtivých Evropanů by to nešlo.
    Národy na jihu Evropy se považují za chudé a na tom byznysu si přilepší až moc lidí.
    Je to beznadějné.
    ?

    1. V Itálii v tom jedou místní politici, neziskovky i mafie. To, co se tam děje, tuší jen málokdo. Další zajímavosti stran nigerijské mafie, která operuje i u nás, ještě přinesu… ??⚰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout