Džihádista může zůstat v Německu, i když soud potvrdil, že je nebezpečný

Džihádista může zůstat v Německu, i když soud potvrdil, že je nebezpečný

V Merkelistánu nejde o nic podivného. Vždyť ve všech evropských chalífátech si svoje džihádisty dlouhodobě šlechtí. A když třeba náhodou chudinky džihádistky strádají v kurdských táborech, pošlou si pro ně letecký speciál. Proč by pak měli deportovat jednoho teroristu?

Německý stát Dolní Sasko se už téměř rok snaží zbavit podezřelého teroristy. Ale Ahmet K. (30 let) z Göttingenu porazil úřady jeden po druhém. Správní soud v Göttingenu nedávno deportaci zastavil.

Ahmet K. žije v Göttingenu od léta 2018. Protože sympatizoval se salafisty a chtěl si koupit zbraň, byl odposloucháván. Během policejní operace vyhrožoval policistům: „Můžu tě taky zabít.“ Byl zatčen a převezen do deportační věznice v Langenhagenu.

Ahmet K. byl záhy propuštěn a okamžitě mu bylo městem Göttingen nařízeno, aby opustil zemi. Nové zdůvodnění: jeho údajně rozsáhlý trestní rejstřík a kriminální nebezpečnost. Ahmet K. se znovu rozhodnutí napadnout a Dolní Sasko pět prohrálo.

Správní soud v Göttingenu zastavil vyhoštění již na konci prosince.

Soud řekl, že existuje značné riziko, že Ahmet K. bude i nadále páchat zločiny. Ale: „Žadatel byl dosud odsouzen pouze k podmíněnému trestu odnětí svobody (…) a pokutám.“ Ahmet K. má navíc kořeny v Německu, neboť tam žije jeho rodina, on sám má tříletého syna.

Obec včera nemohla potvrdit, zda se Göttingen proti rozhodnutí odvolá u Vrchního správního soudu v Lüneburgu. V tom případě by se jednání o deportaci dostalo do dalšího kola.

A jak je vidět, tak zřejmě i poté by byla deportace zamítnuta. Tříletý synek přece potřebuje ten „správný“ vzor, aby z něj vyrostl platný džihádista. Jistě už se na hračkách učí řezat krky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

3 thoughts on “Džihádista může zůstat v Německu, i když soud potvrdil, že je nebezpečný

  1. Je hezké a obdivuji vaši vytrvalost, ale není to moc dobré. Né, nechci se vzdávat bez boje, ale nejhorší na tom všem je, že v našich řadách je „MNOHO“ spoluobčanů, kteří jim fandí. I moje dcera které se to snažím vysvětlit to bohužel nechápe, neříkám, že je hloupá, ale oni nemají vůbec ponětí, co se stane až převezmou nadvládu nad původním obyvatelstvem.Nevím co se stalo s naší rasou.

    1. Právě to, že většině lidí absolutně nedochází, co se děje, vedlo k tomu, že se mohly islamizovat jiné země. Někteří jedinci jsou až natolik zblblí, že mohamedány obhajují, i když jim zavraždí dítě. Jako ten Němec, kterému Afghánec znásilnil a zavraždil dceru. Němec řekl, že mu odpouští, protože chápe, že je frustrovaný. A dál nadšeně vítá budoucí vrahy cizích dcer.. ?
      Tomu už se říká „sluníčková degenerace“… ???

  2. Víte šede na krku v dubnu, kluci, tady mám velké problémy no a dcera je fajn, ale má za manžela chlapa celkem spolehlivého, který se dobře stará o rodinu, ale je to takové polosluníčko. Vnukovi nedavno říkám, aby pořadně jedl, aby měl svaly a mohl se bránit napadení. je mu sice necelých devět, ale řekl mi, že se těmto situacím bude vyhýbat. No hrůza, snad mu to ještě stihnu vysvětlit, že je to trochu jinak.Oni si neuvědomují, že nás tahle pakáž k smrti nenávidí!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout