Afričtí vetřelci z Open Arms se vylodili na Sicílii, poté byli ubytováni v luxusu

Afričtí vetřelci z Open Arms se vylodili na Sicílii, poté byli ubytováni v luxusu

Doktoři, raketoví inženýři a vysoce kvalifikovaní vědci z oblasti subsaharské Afriky, o nichž jsem vás informovala v tomto článku, již neživoří na pašerácké lodi Open Arms, ale byli vyloděni na Sicílii. A samozřejmě byli ubytováni v letovisku, kam za dob, kdy bylo ještě cestování zcela běžné, mohli cestovat jen lépe situovaní Evropané, či na luxusní lodi, dříve též určené jen pro americkou a evropskou smetánku.

Přece tak přínosnou posilu evropské civilizaci neubytují v nějakém azylovém zařízení či nekomfortním apartmánu, určeném pro plebs! To dozajista chápete. A jistě jste velmi rádi, že i vy jim to díky našemu členství v EU, platíte.

Pašerácká loď „Open Arms“ nemusela dlouho čekat na „bezpečný“ přístav, italské úřady okamžitě reagovaly na nářky posádky lodi a daly zelenou pro přistání v Porto Empedocle na Sicílii.

Mezi 265 nelegálními vetřelci je asi 50 „nezletilých“, kteří byli naloženi na hlídkové lodě a odvezeni do přístavu, kde na ně již čekal autobus, aby tyto bezprizorní děti bez dospělého doprovodu odvezl do luxusního letoviska Villa Sikania. O malé černoušky se starají „námořní záchranáři“ z Open Arms. Zbývajících 215 ilegálů musí být nejprve v karanténě, proto byli převezeni na luxusní loď Rapsody, která dřív sloužila k trávení luxusní dovolené jen pro evropskou a americkou smetánku.

Na to, jak si EU (ano, platí to občané EU, tedy i vy) přínosných doktorů a inženýrů váží, se můžete podívat na tomto videu karanténní lodi:

Radost mezi africkými ilegály by sotva mohla být větší, přiměřené ubytování, ať už loď nebo letovisko, by mělo poskytnout nezbytnou relaxaci po vyčerpávajícím přechodu Středozemního moře a zvýšit očekávání bezstarostného života díky džizje (pardon, sociálním dávkám).

Na to, jak převáží na pevninu „nezletilce“ z lodi, se můžete podívat na videu. Ano, tak vypadají africké „dětičky“, které nelze deportovat: (od cca 2. min. vycházející na břeh a nastupující do autobusu)

Migranti, nuova fuga dal centro Villa Sikania - La Sicilia
villa Sikania, kde byly dětičky ubytovány
Villa Sikania è una polveriera, altro poliziotto ferito - La Sicilia
dětičky u vchodu do areálu residence
Sikania Resort & Spa, Marina di Butera - sul mare Sicilia
dětičky si mají k dispozici i bazén
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout