Německo: 5 zraněných policistů při automobilové honičce (video)

Německo: 5 zraněných policistů při automobilové honičce (video)

Jistě si již sami domýšlíte, kdo asi byl řidičem v multikulturně obohacované oblasti Berlína. Jak uvádí původní zdroj, mělo by se jednat o jednoho z hostů Merkelové, který jel Mercedesem z půjčovny. Nicméně on sám si auto „pořídil za pět prstů“.

Na videu níže můžete vidět konec honičky uprostřed hlavního města Německa. Avšak záhy poté není tím špatným vetřelec, který auto řídil, ale policista, který byl obviněn z ublížení na zdraví. Zatýkání řidiče, za jehož „prasáckou“ jízdou zůstalo pět zraněných policistů, totiž údajně neproběhlo zrovna v rukavičkách.

Policejní mluvčí doslova řekl: „Během zatčení došlo k nezákonnému použití fyzické síly.“

K incidentu došlo v úterý večer krátce před 19.hodinou v Hermannstraße (Berlín-Neukölln). Policisté si všímli riskantního řízení pronajatého Mercedesu s mnichovskými poznávacími značkami. Řidič znovu a znovu měnil jízdní pruhy, čímž ohrožoval dopravu.

Když chtěli strážníci zastavit auto, řidič šlápl na plyn a začal ujíždět. Ale nedostal se daleko: o pár set metrů dál mu cestu zablokovala civilní hlídka.

Právě v tom místě pak došlo k nehodě, protože hlídkový vůz za prchajícím vozem nemohl včas zabrzdit, došlo ke druhému nárazu. Pět policistů bylo při honičce ukradeného auta tak těžce zraněno, že jsou nyní v pracovní neschopnosti.

Nicméně policie si nakonec nedělá příliš velkou starost o své zraněné kolegy, ale o vetřelce, s nímž se nezacházelo s dostatečnou úctou, tak jako je třeba se k hostům německé kancléřky chovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout