Na Kanárských ostrovech už začínají vznikat muslimské no-go zóny

Na Kanárských ostrovech už začínají vznikat muslimské no-go zóny

Myslím, že ještě před rokem by něčemu podobnému nikdo nevěřil. Přesto je to fakt, který umocňuje i stávající situace, kdy takřka denně přistávají u břehů některého z Kanárských ostrovů další a další lodě plné afrických vetřelců. Právě toto souostroví je zářnou ukázkou toho, jak lze ve velmi krátké době podobně velké území demograficky zcela přeměnit a zároveň postupně islamizovat.

Kanárské ostrovy žily dlouhá desetiletí z turismu, to je však nejspíš již minulostí. Nyní je ovšem stále jasnější, komu se ze všeho nejvíc hodilo značné utlumení turismu. Prázdné hotely, často i ty luxusnější, jsou nyní plné afrických invazistů. A nezapomeňte, že pobyt v těchto hotelech (včetně stravy, kapesného a lékařského ošetření) jim platíte i vy, za což ostatně můžete poděkovat EU.

vetřelci jsou postupně přepravováni z ostrovů na španělskou pevninu, odkud se rozptýlí do celé Evropy

Policie varuje před rizikem vzniku ghett na Kanárských ostrovech.

Hlídkování v Maspalomas na ostrově Gran Canaria je stále složitější. Bitky, loupeže a zastrašování začínají být trendem v této turistické oblasti ostrova Gran Canaria. Národní policie varuje před rizikem vzniku ghett na Kanárských ostrovech kvůli nedostatku vojáků v této oblasti.

Migrant crisis in Canary Islands: Tensions rise in Gran Canaria over surge  in migrant arrivals | News | EL PAÍS in English
jeden z hotelových komplexů, plných afrických vetřelců

„Je nedostatek vojáků, policejní personál se početně nezvýšil, ale co se zvýšilo, je populace,“ prohlásil mluvčí policejního sdružení H50, Serafín Giraldo. Ten dále varuje, že v místě už se vytváří ghetto, kam policie ani nemůže vstoupit, kde je práce komplikovaná a kde se skupiny nelegálních vetřelců stávají silnými a věří, že tyto oblasti jsou jejich.

The migration funnel in the Canary Islands strains coexistence on the  islands – Pledge Times
to není Somálsko ani Senegal, to jsou španělské Kanárské ostrovy a hotel, kde jsou místo turistů ubytováni afričtí vetřelci

Příchod muslimských invazistů na Kanárské ostrovy se mezitím nijak nezastavil. V prvních 15 dnech roku přijaly ostrovy 1069 vetřelců ve 28 lodích, což je o 234% více, než ve stejném období roku 2020.

K tomu ještě dodávám, že na ostrovech nebývale narostla kriminalita, kterou tam dřív vůbec neznali. Vetřelci – většinou jde o Araby z oblasti Magrebu – se vloupávají do barů a restaurací a ty opakovaně vykrádají. Do jednoho baru se dokonce vrátili krást 8x! Na záběrech níže můžete vidět Araby „v akci“:

Na Kanárských ostrovech ovšem nedochází jen krádežím a loupežím, ale i k násilí. Fyzické napadání místních nebo turistů není ničím neobvyklým, přičemž občas dojde i k sexuálnímu napadení, jako například ve středu, kdy 21letý severoafrický vetřelec sexuálně napadl invalidní ženu o berlích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout