Francouzský džihádista si ze štědré sociálky a půjček kupoval sexuální otrokyně

Už mnohokrát jsem zde upozornila na fakt, že muslimští vetřelci nepovažují sociální dávky za nějakou výpomoc v tíživé sociální situaci, ale za povinnou daň káfira nadřazeným muslimům, tzv. džizju. Spotřebitelské úvěry jsou pak něco velmi podobného. Ostatně, proč by se džihádista, pobývající na území ISIS, namáhal něco vracet? Kdo ho bude hledat kdesi v Sýrii, Iráku či Libyi, kam se dnes mnozí hrdlořezové přemisťují?

Ano, západní země si dozajista svých muslimských hrdlořezů váží. prokázaly to už mnohokrát a to napříč Evropou. Dokazuje nám to dnes a denně soudní systém napříč EU, kdy je finanční podpora ISIS menším prohřeškem, než nějaký krátký „islamofobní“ komentář na Facebooku. Pak mne následující případ nijak neudivil…

V knize „The Whore of the Caliphate“ (Kurva chalífátu), která se na pultech knihkupectví objevila 6. ledna, líčí novinářka Sara Daniel sestup irácké ženy do pekla chalífátu, kdy byla po dobu dvou let, vězněm – sexuální otrokyní – ve městech Mosul a Raqqa.

Marie, coby irácká křesťanka, byla ve svých 35 letech příliš stará na trhu nasyceném velmi mladými Jezídkami, její náboženství však více než vynahradilo její věk v očích džihádistů. Křesťanky jsou vzácné drahokamy, vyhrazený majetek, běžně patřící nejzasloužilejším vůdcům a jejich nejbližším spojencům. Marie to netušila, ani si neuvědomila, že barva jejích blond vlasů zvyšuje touhu jejích žalářníků: Křesťanka a blondýnka byla pro džihádisty v chalífátu klenot.

Islámský stát ve svém byrokratickém barbarství dokonce prostřednictvím svého oddělení výzkumu a fatvy vydal příručku o sexuálním otroctví, kterou se Marie, coby jedna z otrokyň, naučila nazpaměť, protože pravidla v ní uvedená regulovala její každodenní život od jejího zajetí až do doby jejího propuštění.

Článek 13 této příručky například stanoví podmínky pro pedofily, a to i ve způsobu znásilňování mladých dívek: „Je legální mít vztahy s otrokyní, která nedosáhla puberty, pokud je její tělo vhodné pro čin. Pokud ne, pak se musíme spokojit s orgasmem bez soulože. „

Rashid, jeden z majitelů Marie, se dostal k obchodu s otrokyněmi docela náhodou. Když tento syn obchodníka s potravinami z Lunéville pobýval první rok v Raqce, trávil svůj volný čas v syrských internetových kavárnách, kde flirtoval na Facebooku a jedl kebab.

Když ISIS započala obchod s otroky, Rashid si všiml pěkných jezídských dospívajících dívek, které drhnuly podlahy. Začal pak nakupovat ženy za peníze, které dostal ve Francii tím, že si bral spotřebitelské půjčky, které ovšem nesplácel. „Tato země „rasistických káfirů“ mi dokonce i nadále platí sociální dávky,“ prohlásil a smál se…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout