Africký vetřelec byl v Itálii přijat jako nezletilec, ve Francii zjistili, že mu je 55 let!

Africký vetřelec byl v Itálii přijat jako nezletilec, ve Francii zjistili, že mu je 55 let!

Invazisté, mířící do Evropy, znají dvě základní zásady, potřebné k úspěšnému získání azylu. Tou první je nutnost zahození jakýchkoli dokladů, druhou pak předstírání nezletilosti. Nezletilce totiž nelze vyhostit, takže může zůstat v hostitelské zemi káfirů a to dokonce s nárokem na vyšší dávky, než jaké mají dospělí.

V posledních letech si humanitární obchodníci s neziskovkami vždy stěžovali na přítomnost „nezletilých“ na palubě pašeráckých lodí. PD (italští soc.dem.) dokonce schválili zákon, nechvalně známý jako „Zampa“, podle svého prvního signatáře. Tento zákon vyžaduje, aby byl chráněn každý, kdo vstoupí do Itálie a bude tvrdit, že je nezletilec. To vedlo k jakési „epidemii dětské turistiky“ do Itálie.

„Jde o hraniční případ, jakých zase až tolik není,“ prohlásil v rozhovoru pro francouzské rádio úředník, zabývající se nezletilými osobami bez doprovodu k případu 55letého „sirotka“. Řekl, že všichni jsou považováni za africké nezletilce bez doprovodu, dokud se nepodaří dokázat, že je jim třeba 55 let.

„Přistávají v Itálii. kde jsou registrováni jako nezletilí,“ postěžoval si úředník.

Nedávno se objevil jiný případ afrického vetřelce, který tvrdil, že je mu 15 let. Speciální počítačový program však zjistil, že tomuto patnáctiletému sirotkovi je asi 31 let. Tvrzení, že se jedná o nezletilce, pocházelo od pašerácké neziskovky Open Arms, která vetřelce přivezla.

patnáctiletý sirotek Abdul, kterému však bylo již 31 let…

Kolik z těchto padesátiletých, či třeba jen třicetiletých, si Itálie ponechává na svém území a pečuje o ně coby o nezletilce? A kolik jich asi mají další evropské země?

Divíte se ještě, že mají invazisté z Evropanů legraci???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout