Tuniský vetřelec přepadl, brutálně zbil a okradl Italku

Tuniský vetřelec přepadl, brutálně zbil a okradl Italku

Podobných případů bude jistě stále víc úměrně s tím, jak roste muslimská invaze. Itálie je tak první “na ráně”. Muslimský vetřelec zcela zřejmě využil pustých ulic v době zákazu vycházení, kdy se žena vracela z práce.

Včera v noci zatkli karabiniéři 30letého tuniského vetřelce, obviněného z brutálního zbití a okradení 28leté barmanky, která čekala na vlak na nástupišti na nádraží v Cesano Maderno v provincii Monza. Žena se po práci vracela domů v době, kdy už bylo po zákazu vycházení.

Muž se nejprve k ženě přiblížil a vyhrožoval jí nožem, poté ji začal mlátit, čímž jí způsobil rozsáhlá zranění v obličeji. Poté vzal zbité ženě smarthphone, sto eur a různé dokumenty, včetně železniční karty. Křik ženy upoutal pozornost svědka žijícího opodál. Ten z okna domu spatřil vetřelce, jak bije ženu a okamžitě zavolal 112.

Karabiniéři, kteří rychle dorazili na místo, nejprve pomohli ženě a poté se dali do pronásledování vetřelce, kterého po několika desítkách metrů dohonili. Lupič začal házet na karabiniéry kameny, po potyčce byl zatčen. Z následného vyšetřování se ukázalo, že je muž v Itálii od roku 2018, je bez domova a bez dokladů. Na žádost soudních orgánů byl tuniský vetřelec uvězněn v Monze, na základě obvinění z loupeže s přitěžujícími okolnostmi, odporu a násilí vůči veřejnému činiteli.

Podobných případů je spousta, přičemž další vetřelci denně přistávají u italských břehů. Je nasnadě, že s přibývajícími počty afrických invazistů bude i podobných případů přibývat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.