Afričtí drogoví dealeři ovládli Itálii, cítí se beztrestní

Afričtí drogoví dealeři ovládli Itálii, cítí se beztrestní

Zřejmě také tito dealeři, většinou ze subsaharské Afriky, případně Arabové ze severu Afriky, se nijak neobávají toho, že by byli zatčeni či dokonce jakkoli perzekuováni. Jak můžete vidět na videu, tak i když na ně svědek pošle policii, za chvíli jsou dealeři zpět. Systému se tak jen vysmívají.

nigerijští drogoví dealeři v Modeně

Občas však přece jen dojde k zatčení, i když je otázka, jak dlouho potrvá, než se zatčený dealer objeví zpět na ulici. Občas se totiž drogoví dealeři uchýlí i k násilí (a to dokonce i vůči policii), které již nelze přehlížet.

Tři tuniští překupníci byli zatčeni v Padově na základě obvinění z odporu, zranění, pokusu o loupež a z napadení policistů, kteří prováděli kontrolu jejich krajana. Jejich soukmenovec byl drogový dealer.

Akce se konala v městském parku, známém veřejnosti jako místo setkání afrických drogových dealerů. Policisté, kteří oblast prohledávali, zadrželi dvacetiletého muže. Brzy poté byli policisté obklopeni dalšími překupníky, kteří je zbili, když se snažili osvobodit „kolegu“.

severoafričtí drogoví dealeři napadli policisty v Padově

A nejde-li zrovna kšeft z drogami, muslimští vetřelci si poradí i jinak. Minulé pondělí v centru města Ribera, obklopilo pět Tunisanů muže, kterého záhy zbili, mimo jiné i skleněnou láhví a pak ho okradli o 130 eur, což bylo ve skutečnosti všechno, co měl v kapse.

Oběť, která utrpěla zranění způsobené rozbitým kusem skla, pak skončila v nemocnici, kde ho ošetřili. Muž byl sedm dní v neschopnosti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout