VB: Muslim pobodal servírku, je údajně duševně nemocný

VB: Muslim pobodal servírku, je údajně duševně nemocný

Tak zde máme opět klasický případ rozsudku nad muslimským útočníkem, který bodal v úmyslu zabíjet. Přesto, že i sám Alí potvrdil, že je terorista, neboť každý džihádista je na své činy pyšný, tak neskončil ve vězení, ale na psychiatrii.

Muž, který zahájil útok nožem v restauraci Nando a prohlašoval, že je terorista, byl zadržen a podle zákona o duševním zdraví byl umístěn na psychiatrickou kliniku na dobu neurčitou.

Ali Algdaner, 27 let, popadl hrst příborů a poté začal bodat dvacetiletou servírku do zad v restauraci v Arndale Centru.

Policie v Manchesteru uvedla, že se obrátila na ostatní zaměstnance a zákazníky, než se 18. října 2019 přestěhovala do vedlejší restaurace. Nákupní centrum bylo evakuováno a Algdaner byl pronásledován zaměstnanci před příjezdem ozbrojené policie.

„V policejní vazbě uvedl Algander falešné přiznání, že je terorista, a že nastražil bomby v centru, ale ani po důkladném prohledání budovy nebyly nalezeny žádné podezřelé předměty,“ řekl policejní mluvčí.

„Algander pokračoval ve svém prohlášení, že spáchal teroristický útok. Následně byl posouzen odborníky na duševní zdraví, než byl zadržen podle zákona o duševním zdraví. Od té doby je umístěn ve vazbě ve specializované nemocnici.“

V pátek byl odsouzen k hospitalizaci na dobu neurčitou.

Je štěstí, že Alganderovo jednání nevedlo k dalším obětem, a to částečně díky rychlé reakci personálu v Arndale při evakuaci prostor a také díky následné práci policistů na místě.

Incident následoval jen krátce po jiném útoku nožem, k němuž došlo o týden dřív. Také v tomto případě byl muž zadržen podle zákona o duševním zdraví poté, co pobodal několik lidí.

Tedy pokud si to shrneme, došlo jen týden po sobě ke dvěma pobodáním lidí dvěma různými pachateli, přičemž oba nakonec skončili na psychiatrii. Tak by mne zajímalo, zda již nemají psychiatrické léčebny v islamizovaných zemích příliš přeplněné kapacity. Vzhledem k podobným rozsudkům tomu tak bezesporu bude.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout