Marocký gang jezdí vykrádat bankomaty z Holandska do Německa (video)

V Holandsku je Marocká komunita velmi početná a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že právě Maročané patří k nejčastějším pachatelům trestných činů. Bylo tomu tak před mnoha lety stejně, jako nyní. A když už jsou doma příliš „profláknutí“, udělají si výlet do sousedního Německa.

V Německu je každý den vyhozen nejméně jeden bankomat do povětří. V některých dnech jsou dva. Za letošní rok, tedy do prosince 2020, jich bylo už 390, tedy více než kdy předtím. Podle informací odešli pachatelé ve většině případů s prázdnýma rukama, ale nejméně 160krát se jim podařilo získat peníze: to je pravděpodobně dost motivující k tomu, aby se pustili do dalších výbušných akcí.

K nejvíce případům došlo v Severním Porýní-Vestfálsku, nejlidnatějším státě. Kromě velikosti země přispěla k vysokému počtu výbuchů bankomatů v tomto spolkovém státě i jeho blízkost k Nizozemsku.

Marocký gang, pocházející z Holandska, se zřejmě specializuje na detonace bankomatů. Překročí zelenou hranici do Německa, udeří a zmizí zpět do Nizozemska. Před více než dvěma lety bylo na stopě této skupiny pachatelů nejméně 24 vyšetřovatelů. Přitom zřejmě opakovaně přejížděli vzdálenost i více než 500 kilometrů a dokonce udeřili i v Berlíně a Braniborsku.

Zdá se, že od té doby se německé policie nebojí. Protože ta samozřejmě není oprávněna u někoho hledat výbušniny jen proto, že dotyční vypadají jako Maročané. Protože to by bylo „rasové profilování“ a v Německu to není možné.

Německá hranice se zeměmi Beneluxu je dlouhá více než 800 kilometrů a je jako švýcarský sýr. Každý přichází do Německa a z Německa, jak si přeje, přes bezpočet malých silnic, prašných a lesních cest – dokonce mohou přejet i auty. V politickém Berlíně stále neexistují žádné plány na změnu této situace.

Proč by také situaci jakkoli měnili? Nejde copak o součást onoho multikulturního obohacení, po němž prahne nejen Merkelová, ale i většina Němců, kteří to dávají najevo v každých dalších volbách?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout