Švédsko: Afghánec pobodal policistu, není to kvalifikováno jako pokus o vraždu

Švédsko: Afghánec pobodal policistu, není to kvalifikováno jako pokus o vraždu

Samozřejmě nejde o pokus o vraždu! To je přece to kýžené multikulturní obohacení! Multikulturalismus přesně v té podobě, v jaké se ho dostává stále vydatněji celé západní Evropě dnes a denně.

V sobotu večer napadl Afghánec v Göteborgu policistu nožem. Muž se údajně během vyšetřování pokusil z místa činu uprchnout. Když policista vetřelce popadl, ten záhy odpověděl dvěma bodnými ranami. Incident však není vyšetřován jako pokus o vraždu, ale pouze jako napadení s přitěžujícími okolnostmi.

K útoku došlo v sobotu ve 23 hodin večer. Tehdy policie obdržela upozornění na hlučnou party s asi 30 lidmi, která vyústila v hromadnou rvačku.

Uniformovaní policisté zadrželi tři osoby, které byly přítomny v běsnícím davu. Během prohlídky se jeden z nich, dvacetiletý muž, pokusil uprchnout z místa činu, policisté tak byli nuceni ho dohonit.

Policista nakonec muže dohonil a chytil ho za záda, ale pak se muž spěšně otočil a rozdal policistovi dvě bodné rány. První bodnutí mířilo do paže a druhé do bicepsu.

Ostatní policisté na místě se vydali pátrat po muži s nožem, který pokračoval v útěku. Muž, původem z Afghánistánu, byl krátce poté zatčen.

Pobodaný policista byl převezen sanitkou do nemocnice, kde podstoupil operaci. Zranění byla hodnocena jako závažná, ale ne život ohrožující. Státní zástupce zahájil vyšetřování napadení s přitěžujícími okolnostmi a pachatelův nůž byl zabaven.

Trest za napadení je samozřejmě výrazně nižší, než za pokus o vraždu. Takže je vysoce pravděpodobné, že Afghánec ve vězení příliš času nestráví. A i kdyby, vězení je ve Švédsku to poslední, čeho se muslimští vetřelci bojí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout