Imám káže v německé mešitě: „Vánoce jsou urážkou Alláha!“

Imám káže v německé mešitě: „Vánoce jsou urážkou Alláha!“

Už dávno nepochybuji o tom, že nejpozději do roku 2050 bude z Německa chalífát. A samozřejmě nejen z Německa, bylo by totiž absolutně naivní si myslet, že islamizace se týká jen těch zemí, u nichž už je stále více patrná.

Ostatně, totéž si uvědomují i sami muslimové. Erdogan se nijak netají ambicí na založení jedné velké Osmanské říše, do níž již dávno započítává i Německo a Rakousko. Muslimové, žijící na území EU, pak stále více odkrývají své úmysly a to ruku v ruce s tím, jako jsou evropskou justicí pronásledováni islamofobové, zatímco muslimové jsou takřka nedotknutelní. Podpora islamizace západních zemí je tedy v plném proudu.

To ví ostatně i v Německu, kde si tamní muslimové mohou dovolovat stále víc, protože ví, že jsou mnohdy beztrestní nebo dostávají jen velmi směšné tresty ve vězení, z něhož nemá žádný muslimský vetřelec strach, považují jej spíš za jakési rekreační středisko, kde se ještě od svých soukmenovců mnohému přiučí.

Německy mluvící muslimská komunita zveřejnila video z loňského Štědrého dne, které je stále online na Youtube a nyní, před Vánocemi, stále více způsobuje rozruch na internetu. Níže se můžete podívat na video, ve kterém Abu Maher káže: „Vánoce jsou urážkou Alláha!“ (tím je myšleno, že jde o rouhání). Také říká, že muslimové nesmí přát nemuslimům „Veselé Vánoce“, to je totiž také rouhání.

„Německy mluvící muslimská komunita“ (DMG) je registrované sdružení, které se definuje takto: „Jako dlouholeté sdružení v Braunschweigu zastupujeme islám podle pochopení prvních tří generací po proroku Muhammadovi (mír a požehnání je na něm) a chtěli bychom učit islám na základě Koránu a Sunny (cesta Proroka) a jeho čistého poselství – našim bližním a společnosti. Je pro nás důležité, abychom všem zájemcům umožnili poznat hodnoty a normy, které islám vštěpuje člověku…“

Pod titulkem „Důležité!“ sdružení uvádí: „Jako muslimská komunita jsme součástí místní společnosti. Respektujeme právo Spolkové republiky Německo, ale zároveň trváme na našich základních právech, jako je svoboda náboženského vyznání a svoboda přesvědčení, a rádi bychom žili a nechali ostatní žít v míru a vzájemné toleranci jako každý občan.“

O tom, zda takové video přispívá k míru a vzájemné toleranci, si udělejte závěr sami. Nicméně, právě zde můžete vidět zářný příklad tzv. takíji – přetvářky. Navenek se tato komunita představuje coby „tolerantní“, v uzavřené komunitě však projevuje notnou dávku netolerance a nenávisti.

Pokud umíte německy, můžete se na video podívat zde:

https://youtu.be/RScgHDRjY8k

Mimochodem, za rouhání je podle práva šaría trest smrti, což ostatně dokazuje i tento tweet:

Rouhač nemá ani na moment právo žít. Za rouhání je jediný možný trest – smrt.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout