Německo: Turecký rodinný klan zaútočil na nemocniční JIP

Německo: Turecký rodinný klan zaútočil na nemocniční JIP

Jak jistě víte, tak Turci patří k nejpočetnější (zatím) menšině na území Německa, Ostatně, sultán Erdogan již považuje Německo za dobyté. Protože první Turci začali do Německa přicházet již v 50. a 60. letech, tak značná část z nich (tedy ti, jejichž rodiče se v Německu již narodili), je považována za Němce, přičemž ve statistikách zločinnosti se také dostanou do kolonky “etnický Němec”. Jak je to s tímto klanem nevím, nicméně jde o skutečně “skvěle integrované” muslimy…

Vedoucí lékař je stále ohromen i dva dny po incidentu v nemocnici Prosper v Recklinghausen. Nemocniční personál napadl dav příbuzných tureckého pacienta, který zemřel na jednotce intenzivní péče s infekcí koronavirem. Příbuzní se domáhali vstupu na oddělení, kam je vstup přísně zapovězen.

“17 příbuzných přišlo a získalo si přístup na jednotku intenzivní péče silou,” vypověděl primář. ” Vinili lékaře a sestry ze smrti svého příbuzného, uráželi personál, vyhrožovali jim a fotili je.” Zdravotnický personál nakonec musel zavolat policii, aby jim pomohla řešit situaci: “Jsme stále šokováni a zvažujeme podání trestního oznámení.”

Podle zpráv byly výhrůžky tak vážné, že se jedna z ošetřujících lékařek neodvážila opustit budovu po skončení směny: požádala svého manžela, aby ji vyzvedl u zadního vchodu.” Každá smrt je pro naše zaměstnance stejně stresující, obzvlášť když jsme se o pacienta starali s velkým úsilím po dobu čtrnácti dnů,” říká primář. “Ale pokud je vám odměnou za práci to, že jste pak urážen a napaden násilným způsobem, ovlivní to motivaci personálu,”, řekl hlavní lékař.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.